12 Aralık 2018 Çarşamba
Öztekin Kaşukci

AK Parti’de beyanname toplantılarına devam

AK Parti’de beyanname toplantılarına devam
Siyaset Yazdır

Haber

AK Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan geçtiğimiz hafta başlayan beyanname toplantılarına önümüzdeki cumartesi günü devam etmeyi planladıklarını belirtti. Ceyhan hangi ilçenin beyanname toplantısının yapılacağının bugün, yarın netleşeceğini ifade ederken cumartesi günü Gebze’nin beyanname toplantısının yapılabileceği iddia ediliyor

İlçe beyanname toplantılarına ilişkin gazetemize açıklamalarda bulunan AK Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, “Hangi ilçelerin beyanname toplantısını yapacağımız bugün, yarın netleşir. Geçtiğimiz hafta Karamürsel, Gölcük ve Kartepe ilçelerinin beyanname toplantılarını yaptık. İkinci grubun beyanname toplantısını bu cumartesi günü yapmayı planlıyoruz. Bakan beyin programına göre hareket edeceğiz. Henüz net bir durum yok” dedi.

 

GEBZE’NİN BEYANNAMESİ YAPILABİLİR
AK Parti İlçe beyanname toplantılarında ilçe belediye başkanlarının yerel seçimlerde vermiş oldukları vaatlerin ne kadarını gerçekleştirip, gerçekleştiremedikleri masaya yatırılıyor ve atılacak adımlar planlanıyor. Toplantılar Ankara’da Başbakan Yardımcısı Fikri Işık başkanlığında, Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, Milletvekilleri ve belediye başkanlarının katılımıyla gerçekleştiriliyor. Önümüzdeki cumartesi günü yapılması planlanan ilçe beyanname toplantısının Gebze devam etmesi bekleniyor.

 

KONGRE YOKSA İL DELEGESİ DE YOK
6 Aralık tarihinde AK Parti İlçe Başkanlığına İrfan Ayar’ın atanmasının ardından Gebze’de il delegeliğinin ne olacağını sorduğumuz AK Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan kongre yapılmadığı için ilçede il delegesinin de matematik ve teknik olarak olamayacağını ifade ederek, “Kongre olmazsa il delegesi olmaz. Bu şekliyle giden bir süreçte il delegesi yok. Bu durum matematik ve teknik olarak böyledir” değerlendirmesinde bulundu.

 

İL KONGRESİ ŞUBATIN İKİNCİ YARISI
İl kongresinin önümüzdeki şubat ayının ikinci yarısı yapılacağını ifade eden AK Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, “Büyükşehir olan iller şubatın ikinci yarısı ve mart ayının başı olarak il kongrelerini yapacak. Cumhurbaşkanımıza liste sunuluyor, Kocaeli şu tarihte, Manisa şu tarihte diye. Cumhurbaşkanımız da kendisi boş takvimine göre onaylıyor” şeklinde konuştu.

 

“MİLLETİN HUZURUNA EKSİKSİZ ÇIKACAĞIZ”
“Danışma meclislerimizi başlattık. Belediyelerimizi takibini hassas bir şekilde yapıyoruz” diyen Ceyhan, “Derdimiz, üzüm yemek, derdimiz bağcıyı dövmek değil. Eksiklerimizi beraber görüp, tamamlamaya gayret edeceğiz. Milletimizin huzuruna eksiklerini tamamlamış bir teşkilat ve belediyeler olarak çıkmak için hep beraber gayret ediyoruz” ifadeleriyle sözlerini noktaladı. 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
mobesko okşin beçet çolak Ford Medicalpark Yuvacık su Beykar Davetiyem BasiskeleSanayi
Ekcan YEDİ İKLİM konak_dr Gürpınar su ibrahimoğlu