11 Aralık 2018 Salı

MHP 2017’yi değerlendirdi

MHP 2017’yi değerlendirdi
Siyaset Yazdır

Haber

2017 yılı değerlendirme toplantısında konuşan MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, “Yaptığımız çalışmalarda 200 bin kişiye ulaştıklarını belirterek, “MHP ilk seçimde baraj altı mı barajları yıkan bir partimi herkes görecek. Herkese hodri meydan diyoruz. 2019 seçimi kader seçimidir” dedi

MHP Kocaeli Teşkilatı İmperial Otel’de 2017 yılı değerlendirme toplantısını gerçekleştirdi. Programa İl Başkanı Aydın Ünlü’nün yanı sıra, İl yönetim kurulu üyeleri ve ilçe başkanları katılım gösterdi. Değerlendirme toplantısında saha programları, muhtar ziyaretleri, mahalle başkanları ziyaretleri ve diğer teşkilat çalışmalarına ilişkin sunum gerçekleştirildi.  

 

“200 BİN KİŞİYE DOKUNAN MHP”

Toplantıda konuşan MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, “Biz ilçe başkanlarımızla birlikte kongrelerimizi yaptıktan sonra neden MHP soruşlarının cevaplarını anlatmak için sahada olduk. Bir yılda toplam 40 bölgeli 40 x 40 programı yaptık. Gebze’nin Muallim Köyünden Kartepe’nin Sakarya il sınırı olan Eşmesine, Kandıra'nın Beylerbeyinden Karamürsel'in Akçat’ına kadar gidilmedik hiçbir bölge bırakmadık. Neden MHP, niçin MHP sorularına cevap verdik ve liderimiz Devlet Bahçeli’nin önemini anlattık. Toplamda 200 bin kişiye dokunan bir MHP olduk” dedi.

 

“HERKESE HODRİ MEYDAN”

“MHP Kocaeli İl Teşkilatı olarak 472 mahalle muhtarlarımıza giderek muhtar ve vatandaşlarımızın problemlerini dinledik” diyen Ünlü, “MHP Kocaeli teşkilatı 2019 seçim çalışmaları kapsamında 10 Aralık Pazar sabahı sandık görevlileri ve parti teşkilat üyeleri olarak okullarda görev başındaydık. 1 Kasım seçiminde 23 bin 650 oy % 10.89,  7 Haziran seçiminde ise 31 bin 210 oy % 14.82 oranlarında rakamlar aldık.  10 Aralık’ta seçim tatbikatı yaptık. Tatbikat sonucu ise 42 bin 397 oy %17.82 yükseliş olduğu gözüküyor. MHP ilk seçimde baraj altı mı barajları yıkan bir partimi herkes görecek. Herkese hodri meydan diyoruz. 2019 seçimi kader seçimidir.” ifadeleriyle sözlerini sürdürdü.

 

“GÜÇLÜ BİR YAPIYA SAHİBİZ”

Ünlü açıklamasında, “MHP olarak yerel seçimlerde güçlü çıkacak bir yapıya sahibiz. Vatandaşımızı dinleyen, anlayan ve gönlüne giren bir parti olarak İzmit ilçede sürpriz yapacak olan parti MHP'dir. MHP geçmiş dönemlerinde emeklerini esirgemeyen, davamıza bir ömür adamış insanlarımıza plaket ve madalyon verildi. Biz bugün ne yapıyorsak, zamanında onlar yaptı. Onları önemsiyoruz ve dava arkadaşlarımıza sahip çıkarak beraberliğimizi göstereceğiz. MHP Kocaeli İl Teşkilatı seçim atmosferine girmeden saha programları yapan, muhtarları ziyaret eden, STK’ları ziyaret eden, atanmış mahalle başkanlarını ziyaret eden, davaya adanmış bir ömür programı adı altında MHP’ye emek harcamış olan dava arkadaşlarını onore ederek bir çalışma programı yapmıştır. Bu çalışmalar seçim sattı maline girmeden yapılmıştır” dedi.

 

2018 HEDEFLERİ

2018 yılı teşkilat çalışmaları hedefleri hakkında açıklamalarda da bulunan Ünlü, “2018 yılı hedefleri bilinçli mahalle başkanı, eğitim görmüş sandık görevlisi, eğitimini almış okul başkanı ve 25.000 ESG ( etkili sandık gönüllüsü) ile seçim sattı mahallinde olan bir MHP olmak. Bunun planı ve tatbikatları yapılmıştır. Hedef 2018 de bu planı uygulamak MHP’nin sandıklardaki uyumunu ve gücünü bilmek bizim öncelikli hedefimizdir. MHP’nin tüm üyelerini ve MHP'ye gönül vermiş vatandaşlarımıza ev ödevi vererek onların akraba bağlarını, ailelerini, sosyal çevrelerini, hatır oylarını sandıklarda MHP ile buluşturmaktır. Gencinden yaşlısına, işçisinden memuruna her kesime ulaşan her STK da karşılığı olan bir teşkilat olmaktır ana hedefimiz” şeklinde konuştu.

 

“BİZ VARIZ DEDİK”

“Biz varız dedik her ülkücüye bir ev ödevi verdik” diyen MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, “Mahalle başkanı ve sandık görevlilerimize eğitim programı yaptık. Biz varız dedik, seçim tatbikatı yaptık. KOMİAD’ı kurduk. Biz varız dedik,  davaya adanmış bir ömür adı altında teşkilat mensuplarımıza onore ettik plaket takdim ettik. 2018 ocak ayı istişare toplantı programımızı yaptık. Biz varız dedik,  tüm muhtarlarımızı kucakladık. STK’larımızla istişare yaptık. Kadın kollarımızı kurduk. “ Her Sandığa Bir Bayan Başkan” sloganı ile yola çıktık. Algılara yenilmedik. Genel merkezimiz ve liderimizin yanında durduk, fitne fesat çukuruna düşmedik, kimin ne yaptığı değil bizim ne yaptığımız önemli dedik, çalıştık ve biz varız diyoruz planlı programlı çalışmaya devam ediyoruz” ifadelerini kullandı.

 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
mobesko okşin beçet çolak Ford Medicalpark Yuvacık su Beykar Davetiyem BasiskeleSanayi
Ekcan YEDİ İKLİM konak_dr Gürpınar su ibrahimoğlu