10 Aralık 2018 Pazartesi

Köseköy Aile Çay bahçesine muhteşem havuz

Köseköy Aile Çay bahçesine muhteşem havuz
Güncel Yazdır

Kartepe Belediyesi, Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri Köseköy Aile Çay Bahçesi’nde yaptığı çalışma sonrasında modern bir görünüme kavuşturarak estetik hale getirdi

Kartepe Belediyesi, Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri ilçe genelinde geniş yelpazede çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Vatandaşların yoğun olarak kullandıkları alanlarda yapılan çalışmalar mahalle sakinlerinin de takdirini topluyor. Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, Köseköy Aile Çay Bahçesi’nde bulunan havuzu modern bir görünüme kavuşturularak, görsel bir güzellik sağladılar.

 

DÜZENLEME YAPILDI

Kartepe Belediyesi ekipleri Kartepelilerin aktif olarak sosyal hayatını değerlendirdiği Köseköy Aile Çay Bahçesi’nde düzenleme yaptılar. Park içerisinde bulunan oyun grupları, kamelyalar, piknik masaları, çocuklar için oyun grupları yenilenerek hizmete sunuldu. Park içerisinde bulunan havuz modern görünüme kavuşturuldu. İzolasyon maddesinin serilmesi sonrasında mevcut havuz çok daha şık ve estetik bir hale getirilerek, Kartepelilerin hizmetine sunuldu. Görenlerin beğenisini kazanan yeni havuz çevreye de görsel bir zenginlik sağladı.  

 

     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

21.12.2017 Fotoğraflı ve Görüntülü Haber No:

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
mobesko okşin beçet çolak Ford Medicalpark Yuvacık su Beykar Davetiyem BasiskeleSanayi
Ekcan YEDİ İKLİM konak_dr Gürpınar su ibrahimoğlu