20 Ocak 2019 Pazar

İzmit İHL’den Başhekim Şaşkın onuruna yemek

İzmit İHL’den Başhekim Şaşkın onuruna yemek
Güncel Yazdır

Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi başhekimliğine atanan Doç. Dr. Hüseyin Şaşkın, İzmit İmam Hatip Lisesi’ndeki dönem arkadaşlarıyla onuruna verilen yemekte bir araya geldi

İzmit İmam Hatip Lisesi 1991 mezunları, geçtiğimiz günlerde Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi başhekimliğine atanan arkadaşları Doç. Dr. Hüseyin Şaşkın onuruna yemek verdiler. Yerilen yemekte Şaşkın ile bir araya gelen İzmit İmam Hatip Lisesi 1991 mezunları, Şaşkın’a tebriklerini iletti. Mezunlardan müteahhit Aydın Burgul’un ev sahipliğinde gerçekleşen buluşmada Şaşkın’ı, İzmit’te bulunan dönem arkadaşları yalnız bırakmadı.

 

2 (1)
91 MEZUNLARININ GURUR KAYNAĞI
Buluşmada söz alan arkadaşları, Hüseyin Şaşkın’ın okul yıllarındaki çalışkanlığıyla ve mezuniyetindeki okul birinciliğiyle zaten dikkat çeken bir öğrencilik ortaya koyduğunu, hayata atıldıktan sonra da ilimizde hemen herkese hekimliğiyle hizmet sunduğunu, bu açıdan 91 mezunlarının gurur kaynağı olduğunu vurgulayarak atama dolayısıyla duydukları memnuniyeti ifade ettiler. Başhekimliğe atanmasına vesile olanlara teşekkürlerini sunan arkadaşları, Şaşkın’ın ehliyet ve liyakatıyla bu görevin üstesinden çok rahatlıkla geleceğine inandıklarını dile getirdiler.

 

HEDİYE
YOĞUN KATILIM
İl dışında bulunan arkadaşlarının tebriklerini ilettiği ve çeşitli hediyelerin takdim edildiği yemekli buluşmaya; Aydın Burgul, Fevziye Camii İmamı Faruk Çoban, Dr. Halil Ertuğ, Dilovası Merkez Vaizi Nafiz Karaaslan, Antrenör İsmail Caferoğlu, Su Ürünleri Mühendisi Lütfullah Bektaş, İzmit İHL Felsefe Grubu Öğretmeni Kenan Karaca, AFAD İl Müdürü Salim Tekoğul, AFAD Şube Müdürü Cevat Özdemir, Mali Müşavir Kamil Geçici, Kartepe Belediyesi Kültür Müdürü Mehmet Ay, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Hukuk Müşavirliğinden Muhammet Yılmaz, İSU’dan İzzet Özder, Körfez Müftülüğünden Şef Mehmet Ali Varol, Fatih Sultan Şahin, imam hatipler Bayram Karamanoğlu, Erkan Ögcem, Recep Topçu, ticaretle iştigal Mustafa Topal, Mustafa Okutan, Kayhan Erenoğlu, Numan Altunbaş, Kemal Erdem ve Karadeniz Müziği Sanatçılarından Taner Eyüpoğlu katıldı.

MEZUNLAR

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford English Time'ın reklamı hk. Medicalpark Yuvacık su BasiskeleSanayi
YEDİ İKLİM Kültür Okulları konak_dr Gürpınar su ibrahimoğlu