17 Aralık 2018 Pazartesi
Öztekin Kaşukci

Erzurumlular kahvaltıda buluştu

Erzurumlular kahvaltıda buluştu
Güncel Yazdır

Haber

Kocaeli Erzurum Dernekler Federasyonu (KEDFE) yöneticileri ve üyeleri, Körfez Öğretmenevi'nde düzenlenen tanışma ve istişare kahvaltısı programında buluştu

Kocaeli Erzurum Dernekler Federasyonu yöneticileri ve üyeleri, kuruluşunun 10'uncu yıldönümü nedeniyle Körfez Öğretmenevi'nde tanışma ve istişare kahvaltısı programında bir araya geldi. Kocaeli Erzurum Dernekler Federasyonu Başkanı Tekin Dursun'un ev sahipliğini yaptığı programda Kocaeli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sadettin Hülagü, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Muzaffer Çintımar, geçmiş dönemlerde federasyon içerisinde başkanlık ve yöneticilik yapan isimler katıldı.

 

İŞİMİZ KARŞILIKSIZ HİZMET

Programda konuşan Federasyon Başkanı Tekin Dursun, “Bu pazar sabahında buluşmamızın nedeni geleceğimizi konuşmak, istişaremizi yapmak. Federasyonların ve derneklerin yaptığı iş karşılıksız hizmettir. Bu güne kadar elimizden geldiği kadar siz değerli hemşerilerimize hizmet ettik etmeye de devam edeceğiz. Ben bugün ayrıca federasyonumuza bugüne kadar hizmet eden diğer başkanlarımıza ve yöneticilerimize de teşekkür ediyorum. Biz bir ve beraber olmalıyız ki bu kentte söz sahibi olabilelim” dedi.

 

KUTLAMAMIZ 13 OCAK'TA

Devamında Dursun, “Amacımız görevimizi en ileriye taşıyarak bizden sonraki yönetimlere bırakabilmek. Geçtiğimiz aylarda yaptığımız kongremizde bir Erzurumlulara yakışır şekilde oldu. Federasyonumuz ne Çayırova'ya ne de Gölcük ve Kartepe’ye uzak olsun diyerek Körfezde yeni arsamızı yakın zamanda alacağız. Aynı zamanda Federasyonumuzun 10’uncu yılı kutlamasını 13 Ocak'ta Gebze Kapalı Spor Salonu'nda gerçekleştireceğiz. Bu gece de tüm Erzurumlular olarak birliğimizi ve berberliğimizi göstereceğimize inanıyorum” şeklinde konuştu.

 

AYRI GAYRI OLMAK ZARAR VERİR

Son olarak Dursun, "Kocaeli bizlere gönül kapısını açtı, bizlere iş imkanı sağladı. Bu anlamda Kocaeli halkına teşekkür ediyorum. Burada ayrı gayrı olmak bize zarar verir. Haksızlık yapmadan haklının yanında olarak, birlik ve beraberlikle güçlü olmalıyız. Allah birliğimizi ve berberliğimizi daim kılsın. Bu pazar sabahında bizleri yalnız bırakmayan herkese çok teşekkür ediyorum” ifadelerine yer verdi.

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
mobesko okşin beçet çolak Ford Medicalpark Yuvacık su Beykar Davetiyem BasiskeleSanayi
Ekcan YEDİ İKLİM konak_dr Gürpınar su ibrahimoğlu