12 Aralık 2018 Çarşamba
Öztekin Kaşukci

Kocaeli Ankara’da değerlendirildi

Kocaeli Ankara’da değerlendirildi
Güncel Yazdır

AK Parti Kocaeli İl Başkanlığı tarafından organize edilen Başbakan Yardımcısı Fikri Işık Başkanlığında yapılan Kocaeli değerlendirme toplantıları Ankara'da devam ediyor

Toplantıda seçim beyannameleri, 2018 de yapılacak olan yatırımlar ve  2019 yerel seçimleri için yapılacak çalışmalar değerlendirildi. 

 

VEKİLLER BAŞKANLAR EKSİKSİZ KATILDI

Başbakan Yardımcısı Fikri Işık’ın Başkanlığında yapılan toplantıya AK Parti Kocaeli İl Başkanı Şemsettin Ceyhan,  AK Parti Kocaeli Milletvekilleri Zeki Aygün, Radiye Sezer Katırcıoğlu, İlyas Şeker, Mehmet Akif Yılmaz, Sami Çakır ve Cemil Yaman , Yerel Yönetimlerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Ahmet Türkel,   Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri İlhan Bayram, Başkan Danışmanı Ömer Polat, İlçe Belediye Başkanları ve ilçe başkanları hazır bulundu

 

BEYANNEMELER DEĞERLENDİRİLİYOR

Ankara da düzenlenen bundan sonra rutin olarak devam edecek olan toplantı da AK Parti 2019 yerel seçimlerinden önce belediye başkanlarının beyannamelerinde verdikleri vaatleri de değerlendiriliyor.  Dün düzenlenen toplantılar da ilk olarak Belediye Koordinasyon toplantıları kapsamında Kartepe, Gölcük ve Karamürsel ile başladı. 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
mobesko okşin beçet çolak Ford Medicalpark Yuvacık su Beykar Davetiyem BasiskeleSanayi
Ekcan YEDİ İKLİM konak_dr Gürpınar su ibrahimoğlu