20 Ocak 2019 Pazar

Bilnet Kampüsü yeni yılda tamamlanıyor

Bilnet Kampüsü yeni yılda tamamlanıyor
Firma Rehberi Yazdır

İzmit Tepeköy Mahallesi İnebolu Sokak Bayındırlık Kalıcı Konutları’nda geçen Ağustos ayında temeli atılan Bilnet Okulları Kocaeli Kampüsü tamamlanma aşamasına geldi. Toplam 5.500 m2 alan üzerinde inşa edilen 1368 öğrenci kapasiteli kampüsün yeni yılın ilk ayında teslim edilmesi bekleniyor

İzmit’te doğan ve yaklaşık 15 yıldır eğitim alanında kentimize yatırımlar yapan Ali Korkmaz, geçen Ağustos ayında Bilnet Okulları Kocaeli Kampüsü’nün temelini atmıştı. İzmit Bayındırlık Kalıcı Konutları bölgesinde toplam 5.500 m2 alan üzerinde yükselen kampüs 13 bin m2 kapalı alana sahip, 1.368 öğrenci kapasiteli olacak. Aynı çatı altında ana sınıfından liseye kadar eğitim verilecek olan Bilnet Okulları Kocaeli Kampüsü, aynı zamanda ilimizdeki ilk özel Fen Lisesi olma özelliğini de taşıyacak. Bilnet Okulları Kocaeli Kampüsü Yönetim Kurulu Başkanı Ali Korkmaz, önceki gün İstanbul’dan gelen Bilfen Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanvekili Fatih Öztürk’ü bitme aşamasına gelen okul inşaat alanını gezdirdi. Okul inşaat işini üstlenen Arpaguş İnşaat Sahibi Mustafa Arpaguş’un da eşlik ettiği ziyarette inşaatın son durumu hakkında bilgi aldı.

50c24705-9127-453d-87c5-4814c3263fcd

 

BİLFEN’İN GERÇEK MUTLULUĞU

Bilfen Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanvekili Fatih Öztürk, havalandırma sisteminin izolasyonundan, antibakteriyel malzemelerle kaplanan mutfak ve yemekhane bölümlerine kadar her türlü ayrıntının düşünüldüğü inşaatın kısa sürede bu aşamaya gelmesinden mutlu olduklarını belirtirken, “Bilnet Okulları Kocaeli Kampüsü inanıyorum ki, bölgenin örnek gösterilen okullarından biri olacak. Açıkçası bizim için önemli olan, öğrencilerimizin burada bilgiye en doğru ve eksiksiz şekilde ulaşması olacak.

2fa5efeb-3b8f-4578-aa2f-e108a5b79a97

KORKMAZ’DAN İZMİT’E YATIRIM

Bilnet Kocaeli Kampüsü Yönetim Kurulu Başkanı Ali Korkmaz, Bilfen Şirketler Topluluğunun eğitimdeki köklü geçmişine çok güvendiklerini ve ilimize bu eğitim seviyesindeki bir okulu kazandırmaktan büyük sevinç duyduklarını belirterek, “Her fırsatta tekrarlıyorum. İçinde 3 bilişim, 4 müzik, 3 görsel sanat dersliği, 4 spor salonu, 3 kütüphane; Kocaeli Üniversitesi’nin gözetiminde hazırlanmış teknolojiden, genetiğe özel laboratuvarlar, 58 derslik ile 300 kişilik konferans salonu bulunan kampüs binamız öğrencilerimize eğitimde her türlü donanım desteği sağlamanın yanında seçkin eğitimci kadrosuyla da öğrencilerimizin geleceğe hazırlanmasında çok önemli bir görevi yerine getirecek. İzmit’te doğup, büyümüş bir eğitimci olarak, kazandığımızı yine kentimiz için harcamak, gençlerimize yatırım yapmak bize ayrıca onur veriyor. Bu kentin genç beyinlerinin başka illere göçünün önüne geçme noktasında küçücük bir katkımız bile olursa bundan kıvanç duyarız” dedi.

f5364b83-60cb-4ae7-b344-e284a458e569

Erken Kayıtlar Başlıyor

Yenişehir Mahallesi Dönmez Sokak No 22 adresinde (Konak hastanesi sokağında) kayıt ve irtibat büromuzu açtık. 2018-2019 Öğretim yılında okulumuz Eylül ayında açılarak öğrencilerine eğitim ve öğretim vermeye başlayacaktır. Detaylı bilgi ve erken kayıt avantajları için kayıt ofisimizden bilgi alabilirsiniz. (0262 311 07 80)

 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford English Time'ın reklamı hk. Medicalpark Yuvacık su BasiskeleSanayi
YEDİ İKLİM Kültür Okulları konak_dr Gürpınar su ibrahimoğlu