17 Aralık 2018 Pazartesi
Öztekin Kaşukci

3 ilçenin beyanname toplantısı yapıldı

3 ilçenin beyanname toplantısı yapıldı
Siyaset Yazdır

Haber

AK Parti Kocaeli teşkilatı ilçe kongrelerinin tamamlanmasının ardından ilk beyanname toplantısını geçtiğimiz gün Ankara’da, Başbakan Yardımcısı Fikri Işık’ın başkanlığında gerçekleştirdi

Toplantıda Kartepe, Karamürsel ve Gölcük’te başkanların seçim beyannamelerinde yer alan vaatlerin ne kadarının hayata geçirilip geçirilmediği görüşüldü. Başbakan Yardımcısı Fikri Işık’ın başkanlığında gerçekleştirilen toplantılarda Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, AK Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, milletvekilleri, ilçe belediye başkanları ve ilçe başkanları da hazır bulundu. Toplantılara ilişkin sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan AK Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, “Belediyeciliğin sadece yol yapmaktan, su, kanalizasyon, ulaşım sorunlarını çözmekten ibaret olmadığını, aynı zamanda gönülleri de yapmaktan geçtiğini bilerek millete hizmet etmeye devam ediyoruz” ifadelerine yer verdi.

 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
mobesko okşin beçet çolak Ford Medicalpark Yuvacık su Beykar Davetiyem BasiskeleSanayi
Ekcan YEDİ İKLİM konak_dr Gürpınar su ibrahimoğlu