10 Aralık 2018 Pazartesi

Kandıra’da “Parklar berkemal”

Kandıra’da “Parklar berkemal”
Güncel Yazdır

Kocaeli Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü koordinesinde Kandıra ilçesinde parklar berkemal uygulaması gerçekleştirildi

Kocaeli Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü koordinesinde, 2017 başından bu yana değişik zamanlarda farklı ilçelerde bunan park ve çevrelerinde gerçekleştirilen “Parklar Berkemal” uygulamasının 12’incisi gerçekleştirildi. Kandıra İlçesinde Çarşamba günü saat 14:00 ile 16:00 ve 19:00 ile 21:00 sularında gerçekleştirilen uygulamaya 8 ekipte 23 personel katıldı. 6 ayrı parkta gerçekleştirilen uygulamada şüpheli şahıs ve araçlar sorgulandı. Üzerinde muşta bulunduran 1 şahsa ruhsatsız tabanca bulundurmak suçundan yapıldı. Herhangi başka bir suç unsuru ve olumsuzluğa rastlanmayan uygulama 2017 yılının son uygulaması oldu.  Yeni yılda da aynı uygularların aralıksız devam edeceği öğrenildi. 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
mobesko okşin beçet çolak Ford Medicalpark Yuvacık su Beykar Davetiyem BasiskeleSanayi
Ekcan YEDİ İKLİM konak_dr Gürpınar su ibrahimoğlu