18 Ekim 2018 Perşembe

Kılıçdaroğlu, cumartesi günü saat 10.30’da ilimizde olacak

Kılıçdaroğlu, cumartesi günü saat 10.30’da ilimizde olacak
Siyaset Yazdır

Haber

CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay, 23 Aralık Cumartesi günü il binasının açılış törenine gelecek olan CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun programını açıkladı

CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay, il binasında haftalık olağan toplantısını gerçekleştirdi. Ayrıca Sarıbay, 23 Aralık Cumartesi günü il binasının açılış töreni için ilimize gelecek olan CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun programını açıkladı. Açıklamaya Sarıbay’ın yanı sıra Başiskele İlçe Başkanı İrfan Keskin ve İl Saymanı Naim Keskin de katıldı.

 

ZİYARETLER GERÇEKLEŞTİRECEK

Açıklamasında İl Başkanı Sarıbay, “Sayın Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu, cumartesi günü saat 10.30’da ilimizde olacak. Yahya Kaptan turnikelerinde karşılayacağız. Daha sonra Gölcük’e My Live adlı kafeye geçeceğiz. Burada STK, muhtarlar ve azalarla buluşacak. Ardından saat 13.30’da Ticaret Odası’na gideceğiz. Orada da Ticaret Odası üyelerine konuşma yapacak. Saat 15.00’te ise il binasının açılışını yapacağız. Sokak tamamen balonlarla ve bayraklarla süslenecek” dedi.

 

KONGREMİZ ŞENLİK HAVASINDA OLACAK

Ardından ilçe kongrelerini de değerlendiren Sarıbay, “11 ilçede seçimlerimiz tamamlandı. Ayrıca 12 ilçemizden biri kaldı. Karamürsel Kongresi de cuma günü saat 12.00-13.00 arasında Karamürsel Kültür Merkezi’nde yapılacak. 7 Ocak tarihinde gerçekleştireceğimiz İl Kongremizin de şenlik havasında geçeceğine inanıyorum. 22 Aralık Cuma günü saat 10.00’da KYÖD’de yeni binamızın yapımına katkı veren yaklaşık 50 arkadaşımıza plaket takdim edeceğiz. 12 ilçe başkanımızı da davet ettim” şeklinde konuştu. Ayrıca Sarıbay, hem cumartesi günü parti binası açılışına hem de 7 Ocak’ta düzenlenecek olan İl Kongresi’ne 7 siyasi parti il başkanlarını davet ettiğini belirtti.

 

TOPLANTILAR İÇİN HENÜZ KARAR VERMEDİM

“İl başkanları toplantısına yeniden katılacak mısınız?” sorusunu yanıtlayan Sarıbay, “Daha önce toplantı için tutanak tutun dedim. Yeni bir parti kuruluyor, masaya davet edilmemesi konusunda görüş bildirildi. Objektif davranılmadı. Partililerim toplantılara katılmama sıcak bakmadı. Bu yüzden ara verdim. Dönüp dönemeyeceğime henüz karar vermedim” ifadelerine yer verdi.

 

13 BELEDİYEYİ DE ALDIRMAK İSTİYORUM

İl kongresi ile ilgili iddialı açıklamalarda bulunan Sarıbay, “Benim bu partide daha yapacak çok işlerim var. Bu partide daha önce gecekondu gibi binada oturuluyordu. Daha parti minibüsü gibi birçok şeye ihtiyacımız var. Ben bu şehirde 13 belediyeyi aldıran bir siyasi parti il başkanı olmak istiyorum. Birbirimize destek olmalıyız. Çapsız olmamak lazım, büyük düşünelim. Bizim pozitif enerjimizi düşürmek gibi bir niyetimiz olmamalı. Biz nasıl 1989 yılında bu şehri Sefa Sirmen döneminde ayağa kaldırdık. Yine aynısını yapmak istiyoruz” diyerek konuşmasını tamamladı.

 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Darıca Belediyesi mobesko Ford Yeşil Düş Vadisi Medicalpark Davetiyem
Ekcan YEDİ İKLİM ibrahimoğlu Beykar BasiskeleSanayi konak_dr