12 Aralık 2018 Çarşamba
Öztekin Kaşukci

Taşçı’dan coşkulu adaylık açıklaması

Taşçı’dan coşkulu adaylık açıklaması
Güncel Yazdır

Haber

Kocaeli Servis İşletmecileri Esnaf Odası Başkanı Ahmet Taşçı Köfteci Yusuf’ta gerçekleştirdiği kahvaltılı programda 14 Ocak’ta yapılacak olan genel kurulda aday olduğunu açıkladı. Programa çok sayıda servis işletmecisi katılım gösterdi

Taşçı basın açıklamasında, “Dört yıl önce, ben ve arkadaşlarımızı göreve getiren siz esnafımıza hizmet etmeye çalıştık. Elbette yapamadıklarımız var, yaptıklarımız var. Bir de tamamlayamadığımız çalışmalarımız var. Bugün burada bir araya gelmemizin sebebi 14 Ocak’ta yapılacak olan genel kurulumuz nedeniyle ben ve arkadaşlarımız yeniden göreve talibiz” dedi. Açıklamaya İstanbul Servis Araçları İşletmecileri Esnaf Odası Başkanı Mert Bozkurt, Yalova Servis İşletmecileri Odası Başkanı Arif Oktay Tunç, Bursa Servi İşletmecileri Odası Başkanı Sadi Aydın, Dilovası Servis Araçları Kooperatif başkanı Kasım Taşdemir Genel Kurul Atatürk Spor Salonu’nda saat 10.00’da yapılacak. katıldı.

 

“KENDİMİZİ SORGULAMALIYIZ”

2 bin 500’e yakın üyesi bulunduğu bilgisini veren Taşçı sözlerini, “Maceralara girmedik, kimseyle kavga etmedik. Dik durduk ama diklenmedik. Esnaf olarak üzerimize düşeni yapıyor muyuz? Kendimizi geliştiriyor muyuz? Birlik ve beraberlik için ne yapıyoruz? Şirketlere karşı şirketleşip veya kooperatifleşip fiyatları kırmadan ya da ihalelere girip işi kendimiz almayı düşünüyor muyuz? Bunları değerlendirmeli ve kendimizi sorgulamalıyız” şeklinde konuştu.

 

“KARAR VERMENİZİ İSTİYORUM”

Korsan servis denetimleri plaka ihaleleri trafikteki yeni düzenlemelerde yaşanan gelişmeler hakkında da bilgiler veren Taşcı, “Yapılacak olan genel kurulumuzda anlattıklarımı değerlendirerek karar vermenizi, 2 bin 500 esnaf ve ailesinin yükünü ve sorumluluğunu taşıyabilecek adayları buna göre değerlendirmenizi ve karar vermenizi istiyorum” ifadeleriyle sözlerini sonlandırdı.

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
mobesko okşin beçet çolak Ford Medicalpark Yuvacık su Beykar Davetiyem BasiskeleSanayi
Ekcan YEDİ İKLİM konak_dr Gürpınar su ibrahimoğlu