18 Ekim 2018 Perşembe

Aile Konak’tan coşkulu yeni yıl yemeği

Aile Konak’tan coşkulu yeni yıl yemeği
Güncel Yazdır

Gölcük Aile Konak Hastanesi The Ness Otel’de düzenlediği yeni yıl kutlama yemeğinde tüm personel ve şirket ortaklarıyla biraraya geldi

Gölcük’te dört yıldır hizmet veren Aile Konak Hastanesi, The Ness Otel’de düzenlenen yeni yıl kutlama yemeğinde tüm şirket yöneticileri ve çalışanlarıyla biraraya geldi. Gölcük Aile Konak Hastanesi idari direktörü Dr. Şahin TALUS, tıbbi direktör Op. Dr. M. Veysel BESNİLİ ve şirket yönetİm kurlu üyeleri ile yöneticileri ve çalışanları geceye katılım gösterdiler. Açılış konuşmasını tıbbi direktör Op. Dr. M. Veysel Besnili’nin yaptığı gecede, Besnili 2017’nin beklentileri doğrultusunda geçen bir yıl olduğunu 2018’de de büyüyerek, güzel başarılara imza atacağımız bir yıl olması dileklerinde bulundu.

 

TALUS: Hayallerimiz ve hedeflerimizi gerçekleştirdik

Aile Konak Hastanesi’nin yeni yıl kutlama yemeğinde konuşan idari direktör Dr.Şahin TALUS, 2000 yılında Seymen Polikliniği ile başlayan hizmetlerinin, 2007 yılında Aile Tıp Merkezi ve  2014 yılında da Aile Konak Hastanesi ile hedeflerine ulaştıklarını ve 2018 yılında da bu büyüme ve  gelişmenin, yatırımlarının devam edeceğinin sinyalini verdi. Geçmişten güzel anılara değinen TALUS, sağlıkta buluşma noktası felsefesiyle çıktıkları bu yolda yan yana yürüdüğü tüm ortaklarına ve tüm çalışma arkadaşlarına teşekkürlerini iletti.

 

On yılını dolduranlara plaket verildi

Aile Konak Hastanesi’nin yeni yıl kutlama yemeğinde Aile Tıp Merkezi’nden bu yana hizmet veren ve 10 yılını dolduran tüm çalışanlara plaket verildi. Tüm şirket ortaklarını da sahneye davet eden idari direktör Dr. Şahin TALUS, “bu yolda beraber yürüdüğümüz tüm ortaklarıma bu akşam plaket takdim etmek istiyorum, emekleri ve katkılarından dolayı, en önemlisi de bizi bu yolda yalnız bırakmadıkları için sonsuz teşekkür ediyorum” dedi. Plaket törenin ardından yılbaşı pastası kesilerek hatıra fotoğrafı çektirildi. Aile Konak Hastanesi yeni yıl kutlama yemeğine sürpriz video gösterimi ve sıra gecesi damgasını vurdu. Tüm çalışanların 2018 dileklerinin yer aldığı video gösterimi güzel anlara sahne oldu. Gösterim sonrası sıra gecesi ile devam eden gecede tüm personel doyasıya eğlendi.

 

 

 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Darıca Belediyesi mobesko Ford Yeşil Düş Vadisi Medicalpark Davetiyem
Ekcan YEDİ İKLİM ibrahimoğlu Beykar BasiskeleSanayi konak_dr