18 Ekim 2018 Perşembe

AK Parti’de beyanname toplantıları başlıyor

AK Parti’de beyanname toplantıları başlıyor
Güncel Yazdır

Haber

AK Parti Kocaeli teşkilatı ilçe kongrelerinin tamamlanmasının ardından ilk beyanname toplantısını önümüzdeki Perşembe günü Ankara’da, Başbakan Yardımcısı Fikri Işık’ın başkanlığında gerçekleştirecek

AK Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan gazetemize özel açıklamalarda bulundu. Ceyhan teşkilat çalışmaları, önümüzdeki Perşembe günü Ankara’da gerçekleştirecekleri beyanname toplantısı ve il kongresine ilişkin değerlendirmelerde bulundu. İl kongresine yönelik bir takviminin henüz oluşmadığını söyleyen Ceyhan, “Genel merkezimiz önce büyükşehir olmayan 51 ilin kongre sürecini tamamlayacak. Ardından büyükşehir olan illerin takvimleri verilecek. Bu Cumhurbaşkanlığı üzerinden giden bir süreç. Benim tahminimce şubat ayı gibi bir takvim oluşacaktır. Fakat bu diğer kongrelerin de bitmesiyle alakalı” ifadelerini kullandı.

 

TEŞKİLATLANMA 1 OCAK’A KADAR BİTECEK

Şu anda özellikle teşkilat çalışmalarını hızlı bir şekilde hayata geçirdiklerini vurgulayan AK Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, “36 kongre içerisinde kongresini yapmadığımız sadece Gebze kadın kolları teşkilatımız kaldı. Onu da yakın bir zamanda tamamlamış olacağız. Mahalle başkanlarımız, kadın ve gençlik kollarımızın teşkilatlanmalarını yıl sonuna kadar tamamlamayı planlıyoruz. 1 Ocak’tan itibaren normal çalışma sürecimizi hızla hayata geçireceğiz” şeklinde konuştu.

 

BEYANNAME TOPLANTILARI BAŞLIYOR

Ceyhan beyanname toplantılarının ilkini önümüzdeki Perşembe günü Ankara’da gerçekleştireceklerini belirterek, “Büyük ihtimalle kongre sırasına göre ilçelerimizin beyanname toplantılarını yapacağız. Kartepe, Gölcük, Karamürsel ve Dilovası’nın toplantılarını yapmayı düşünüyoruz. Her ilçe için ortalama 2 buçuk saatlik toplantılar oluyor. Tek tek ilçelerdeki vaatlerin ne kadarı yerine getirilmiş değerlendireceğiz. Toplantıya Başbakan Yardımcımız Fikri Bey, Büyükşehir Belediye Başkanımız İbrahim bey vekillerimiz de katılım gösteriyor” ifadelerini kullandı.

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Darıca Belediyesi mobesko Ford Yeşil Düş Vadisi Medicalpark Davetiyem
Ekcan YEDİ İKLİM ibrahimoğlu Beykar BasiskeleSanayi konak_dr