20 Ocak 2019 Pazar

Tavşancıl sahilinde ürküten manzara

Tavşancıl sahilinde ürküten manzara
Güncel Yazdır

Dilovası Tavşancıl sahiline aktığı iddia edilen kanaldan gelen suyu gören vatandaşlar, gözlerine inanamıyor. Kömür karası renginde suyun denize karıştığını söyleyen vatandaşlar, denetim yapılıp suyun nereden geldiğinin bulunmasını istiyor

Önceki gün WhatsApp ihbar hattımıza gelen görüntüler, İzmit Körfezi’nin içler acısı halini gözler önüne serdi. Dilovası Tavşancıl sahilinden görüntüleri çektiğini söyleyen bir vatandaş, belirli aralıklarla aktığı söylenen su kanalından, simsiyah bir suyun geldiğini ve Tavşancıl sahilinden denize karıştığını söylüyor. Vatandaş durumdan çevredeki bir organiza sanayi bölgesinin sorumlu olduğunu iddia ederken, yeterli denetlemelerin yapılmadığının ve çevreye büyük zarar verildiğini belirtiyor.

 

İKİ GÜN AKTI

Görüntülerdeki siyah suyun iki gün boyunca akmaya devam ettiğini söyleyen vatandaş, “Burası Dilovası Tavşancıl sahili. Bu kanal arada bir akıyor. Bu su iki gün boyunca kapkara aktı. Balıkların bile öldüğünü gözlerimle gördüm. Ben bu durumu BİMER’e de yazdım. 183’ü arayarak şikayet de ettim. Bunu yapanın Allah’tan korkusu yoktur. Deniz hepimizin. Yeterli önlemler alınsa, kimse bunu yapmaya cesaret edemez.”dedi

 

İŞTE O VİDEO

 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford English Time'ın reklamı hk. Medicalpark Yuvacık su BasiskeleSanayi
YEDİ İKLİM Kültür Okulları konak_dr Gürpınar su ibrahimoğlu