20 Ocak 2019 Pazar

MHP’den emektarlara plaket

MHP’den emektarlara plaket
Siyaset Yazdır

Haber

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanlığında daha önce partide görev almış 25 kişiye plaket taktim edildi

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kocaeli İl Başkanlığı binasında İl Başkanı Aydın Ünlü, ‘Davaya Adanmış Bir Ömür’ programı çerçevesinde Başiskele ilçesinde daha önce partide görev almış 25 kişiye plaket taktim etti. Geçtiğimiz günlerde Taş Medreselilere plaket taktim edilmesiyle başlayan plaket programları, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli tarafından başlatılan ve geçmiş dönemde partide çalışma yürüten partililere plaket taktimi bugün Başiskele’den 25 kişiye plaket taktimi ile devam etti. Genel Merkezden gönderilen plaketler 25 kişiye verildi.

 

“ÖNLERİNDE SAYGIYLA EĞİLİYORUM”

Taş Medreseliler ile başladığımız plaket törenine, 12 ilçede ‘Davaya adanan bir ömür’ programıyla devam edecek. Bugün Başiskele’den 25 dava arkadaşımıza plaket taktim edeceğiz. Haftaya ise programımız Dilovası ile devam edecek. Biz değerlerimize sahip çıkacağız. MHP’nin geçmiş döneminde emek harcamış, davaya ömür vermiş insanları önemsiyoruz. Sizlere ihtiyacımız var diyoruz. 2019 seçimleri için değerlerine sahip çıkan bir parti olmalıyız. Bugün biz ne yapıyorsak, zamanında onlar yaptı. Biz bir olduğumuzu tüm Kocaeli’ye yansıtmak istiyoruz. Biz dava arkadaşlarımıza sahip çıkarak bir ve beraber olduğumuzu tüm Türkiye’ye göstereceğiz.  Ben emekleri için dava arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Önlerinde saygı ile eğiliyorum” ifadelerini kullandı.

 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford English Time'ın reklamı hk. Medicalpark Yuvacık su BasiskeleSanayi
YEDİ İKLİM Kültür Okulları konak_dr Gürpınar su ibrahimoğlu