20 Ocak 2019 Pazar

Erbakan Vakfı'ndan gazetemize ziyaret

Erbakan Vakfı'ndan gazetemize ziyaret
Güncel Yazdır

Haber

Pazar günü Perşembe Pazarı alanında Kudüs için "Seninleyiz Kudüs Mitingi" düzenleyecek olan Erbakan Vakfı Şube Başkanı Yücel Mollaismaioğlu, Miting Tertip Komitesi ile birlikte gazetemize ziyarette bulundular

Geçtiğimiz hafta ABD Başkanı Donald Trump'ın Kudüs'ü İsrail'in başkenti olarak tanıdığını açıklamasının ardından tepkiler çığ gibi büyüdü. Erbakan Vakfı İl Temsilciliği de 17 Aralık Pazar günü saat 13.30'da Perşembe Pazarı alanında "Seninleyiz Kudüs Mitingi" gerçekleştirecek. Mitinge Erbakan Vakfı Genel Başkanı Fatih Erbakan ile Filistin Büyükelçisi Dr. Faed Mustafa da konuşmacı olarak katılım sağlayacak. Mitinge sayılı günler kala Erbakan Vakfı Kocaeli Şube Başkanı Yücel Mollaismailoğlu ve Miting Tertip Komitesi, gazetemize ziyarette bulundu.

 

MİTİNGE DAVET

Ziyaret sırasında Mollaismailoğlu'na Miting Tertip Komitesi'nde yer alan Bölge Sorumlusu Mehmet Aras, Şube Başkan Yardımcıları Hüseyin Küçükkeskin ve Ali Şükrü Bayraktar, Yönetim Kurulu üyesi Sami Çelen de eşlik etti. Ziyarette Başkan Mollaismailoğlu, gazetemiz Genel Yayın  Yönetmeni Hayrullah Demiray ve Sorumlu Yazı İşleri Müdürümüz Ozan Özgenç ile bir araya gelirken gazetemizi de pazar günü yapılacak olan mitinge davet ettiler.

 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford English Time'ın reklamı hk. Medicalpark Yuvacık su BasiskeleSanayi
YEDİ İKLİM Kültür Okulları konak_dr Gürpınar su ibrahimoğlu