20 Ocak 2019 Pazar

Fikri Işık’tan AK Parti İzmit’e ziyaret

Fikri Işık’tan AK Parti İzmit’e ziyaret
Siyaset Yazdır

Haber

Başbakan Yardımcısı Fikri Işık kongre sürecini tamamlayan AK Parti İzmit ilçe teşkilatına hayırlı olsun ziyaretinde bulundular

Başbakan Yardımcısı Fikri Işık  kongre sürecini tamamlayan AK Parti İzmit ilçe teşkilatına hayırlı olsun ziyaretinde bulundU. Başbakan Yardımcısı Fikri Işık’ı partililer kapıda çiçeklerle karşıladı. Işık ardından AK Parti İzmit ilçe teşkilatına çıktı. Başbakan Fikri Işık’ın ziyaretinde AK Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, AK Parti İzmit İlçe Başkanı Hasan Ayaz, AK Parti İzmit İlçe Gençlik Kolları Başkanı Aykut Çağlayan, AK Parti İzmit İlçe Kadın Kolları Başkanı Betül Yazıcı ve yönetim kurulu üyeleri de hazır bulundu.

 

“HAZIRLIK AŞAMASINA GİRECEĞİZ”

Ziyarette konuşan AK Parti İzmit İlçe Başkanı Hasan Ayaz, “İzmit’te bakanımız bize çok değer kattı. Sayın bakanımızı ağırlamaktan onur duyuyoruz” dedi. Ayaz’ın ardından konuşan AK Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, , “Üç kademede de kongrelerimize genel merkezimizden katılım oldu. Bu coşku en ufak bir sorun olmayacağının işaretiydi. Bu ekiple beraber 2019’a hızlı bir hazırlık aşamasına gireceğiz. Hasan beyin enerjisine inanıyorum. Önümüzdeki süreç hayırlara vesile olsun” değerlendirmesinde bulundu.

 

TRUMP’IN SORUMSUZCA İFADESİ

Ceyhan’ın ardından konuşan Başbakan Yardımcısı Fikri Işık, “Arkadaşlarımıza görevleri hayırlı olsun. Başarılar diliyorum. Dünya bir gerilim dönemine girdi. Pek çok bölgede sıkıntılar var. Dünya’da huzur ve sükûnet hakim olur düşüncesinden gittikçe uzaklaşıyoruz. Irkçı, İslam karşıtı partilerin yükselişte olduğu bir dönemi yaşıyoruz. Popülist söylemler dünyayı tehdit ediyor. En son ABD Başkanı Trump’ın sorumsuzca ifadesi buna örnektir. İsrail lobisinin sıkıştırarak ABD Başkanına böyle bir karar aldırdığını düşünüyorum. Bu karar bölgemizde ciddi bir gerilime yol açıyor. Bu olay birçok merkezde protestolar oldu” dedi.

 

“GÜÇLÜ OLMA ZORUNLULUĞUMUZ VAR”

“Bizim Türkiye olarak çok daha güçlü olma zorunluluğumuz var” diyen Başbakan Yardımcısı Fikri Işık sözlerini, “ Duruşumuzu sergilemek bizim için milli bir görevdir. Türkiye’nin gücü AK Parti’nin birlik ve beraberliğiyle ortaya çıkıyor. Teşkilatlarımız birlik ve beraberliğimizin somutlaştığı alanlarımızdır. Teşkilatımız ne kadar güçlü olursa halkımızla partimiz arasındaki köprü de o kadar sağlam olur. Teşkilat ziyaretini özellikle önemsedim” ifadeleriyle sonlandırdı. 

 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford English Time'ın reklamı hk. Medicalpark Yuvacık su BasiskeleSanayi
YEDİ İKLİM Kültür Okulları konak_dr Gürpınar su ibrahimoğlu