15 Ekim 2018 Pazartesi
Global

KİHMED’den Abdülkadir Yılmaz’a hayırlı olsun

KİHMED’den Abdülkadir Yılmaz’a hayırlı olsun
Güncel Yazdır

KİHMED’den TÜMSİAD Kocaeli Şube Başkanı seçilen Abdülkadir Yılmaz’a hayırlı olsun ziyareti

Kocaeli İmam Hatip Liseleri Mezunları ve Mensupları Derneği (KİHMED) Başkanı Sabahattin Yamak ve Yönetim kurulu üyeleri, Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği Kocaeli Şubesi Başkanı Abdulkadir Yılmaz’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular . KİHMED Başkanı Sabahattin Yamak Yılmaz’a ve ekibine yeni görevinde başarılar diledi. KİHMED Başkanı Sabahattin Yamak, yapılan çalışmalar dan bahsederek Yeni dönem de ortak çalışmalar yapabileceklerini dile getirdi. 

 

TÜMSİAD Kocaeli Şube Başkanı Abdulkadir YILMAZ, Tümsiad olarak yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi. Nazik ziyaretlerinden dolayı KİHMED Başkanı ve Yönetimine teşekkür etti. Kocaeli İmam Hatip Liseleri Mezunları Derneği Başkanı Sabahattin Yamak, ziyarette Başkan Abdülkadir Yılmaz,a çiçek takdim etti.

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Darıca Belediyesi mobesko Ford Yeşil Düş Vadisi Medicalpark Davetiyem
Ekcan YEDİ İKLİM ibrahimoğlu Beykar BasiskeleSanayi konak_dr