17 Haziran 2019 Pazartesi

Yüksel Ağca yeniden Konak Hastanesi’nde

Yüksel Ağca yeniden Konak Hastanesi’nde
Sağlık Yazdır

Geçtiğimiz yıl bir süreliğine Konak Hastanesi’nden ayrılarak başka bir hastanede hekimlik hizmeti veren kardiyoloji hekimi Uzm.Dr. Yüksel Ağca kurucusu olduğu Konak Hastanesi’nde yeniden görev yapmaya başladı

Kentin sevilen ve pozitif ilişkileri ile adından söz ettiren kardiyoloji hekimi Yüksel Ağca 6 Aralık itibarıyla Konak Hastanesi’nde hasta kabul etmeye başlayacak.

Kurulduğu günden bu yana kalp sağlığı kliniği ile her zaman öncü olan Konak Hastanesi Kardiyoloji Kliniği güçlenerek yoluna devam edecek.

 

Uzm.Dr. Yüksel Ağca Kimdir ?

1969 İzmit doğumlu olan Yüksel Ağca , 1986 ‘ da İzmit Lisesi’nden mezun oldu.1993’ de İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesini bitirdikten sonra Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hastanesi’nde kardiyoloji uzmanlığını aldı.

1998-2005 yılları arasında Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde çalışan Ağca , 2005 yılları arasında Konak Hastanesi kurucuları arasında yer aldı. Başiskele’ de oturan Ağca evli ve 2 çocuk babasıdır. 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Medicalpark BasiskeleSanayi
Etçi Beyler konak_dr Davetiyem