20 Ocak 2019 Pazar

Derince EAH'ta başhekim değişti

Derince EAH'ta başhekim değişti
Sağlık Yazdır

Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde değişikliğe gidildi. Başhekimi Doç.Dr. Mustafa Güneş'in yerine aynı hastanede görev yapan Doç. Dr. Hüseyin Şaşkın atandı

Yaklaşık iki hafta önce Kamu Hastaneleri Genel Sekreterliği ve Halk Sağlığı Müdürlüğünü de bünyesine alan İl Sağlık Müdürlüğüne Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Op. Dr. Şenol Ergüney getirilmişti. Yaşanan değişikliğin ardından önceki gün de Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde bir değişikliğe gidildi. 18 aydır başhekimlik görevini sürdüren Doç. Dr. Mustafa Güneş'in yerine Sağlık Bakanlığı tarafından hastanede görev yapan Doç. Dr. Hüseyin Şaşkın atandı.

 

GÜNEŞ, DARICA FARABİ'YE

Konu ile ilgili İl Sağlık Müdürlüğü'nden gelen açıklamada ise şu ifadeler yer aldı: Derince Eğitim ve Araştırma Hastanemizde yaklaşık  18 aydır  başhekim olarak görev yapan Doç. Dr. Mustafa Güneş’e yapmış olduğu başarılı çalışmaları nedeniyle Sağlık Bakanlığı tarafından, yakında Eğitim ve Araştırma Hastanesi olması planlanan Darıca Farabi Devlet Hastanesi başhekimliği, Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi başhekimliğine ise aynı hastanede görev yapan Doç. Dr. Hüseyin Şaşkın’ın atanması teklif edilmiştir. Atamalar Sağlık Bakanlığına gönderilmiş olup onaylanmasını müteakiben her iki başhekimimiz de yeni görev yerlerinde göreve başlayacaklardır"

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford English Time'ın reklamı hk. Medicalpark Yuvacık su BasiskeleSanayi
YEDİ İKLİM Kültür Okulları konak_dr Gürpınar su ibrahimoğlu