21 Mayıs 2019 Salı

Kocaeli Doğaçlama Birliği sezonu açtı

Kocaeli Doğaçlama Birliği sezonu açtı
Kültür-Sanat Yazdır

Haber

Geçtiğimiz akşam Kocaeli Doğaçlama Birliği, sezon açılışını Alternaif Tiyatro’da kahkaha dolu doğaçlama oyunlarıyla gerçekleştirdi

İlimizde Alternaif Tiyatro, KOUTİK Doğaçlama, Oyun İstasyonu, Pulpatölye, Tiyatro İDA, Anka Tiyatro, Meddah Kumpanya, Paraşüt, Pulpimpro ve Türbülans Tiyatro olmak üzere 10 ayrı doğaçlama tiyatro grubundan oluşan Kocaeli Doğaçlama Birliği, geçtiğimiz akşam bir araya gelerek yeni sezona ‘merhaba’ dedi. İnönü Caddesi’nde bulunan Alternaif Tiyatro Salonu’nda düzenlenen sezonun açılış programına çok sayıda tiyatrosever katılım sağladı.

 

ŞEN (1)

SEZONA BOMBA GİBİ GİRDİLER

Sezon açılışının moderatörlüğünü Meddah Kumpanya tiyatro ekibinden Cenk Şen üstlendi. Sezonun açılış programında ilk doğaçlama oyunlarını sergileyen ekip, tiyatroseverleri adeta kırdı geçirdi. Sezona bomba gibi giriş yapan ekip, tiyatroseverler tarafından ayakta alkışlandı. 

DOĞAÇLAMA (2)

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Medicalpark BasiskeleSanayi
YEDİ İKLİM mobesko konak_dr Davetiyem