14 Aralık 2018 Cuma
Öztekin Kaşukci

CHP’liler vatandaşın sorunlarını dinledi

CHP’liler vatandaşın sorunlarını dinledi
Firma Rehberi Yazdır

Yürüyüş Yolu'nda vatandaşla selamlaşıp İzmit Sanat Sokağı esnafını ziyaret eden CHP Kocaeli İl Örgütü, çay ocağında vatandaşla sohbet edip sorunları dinledi

CHP İl Başkanı Av. Cengiz Sarıbay, CHP PM üyesi Kocaeli Milletvekili Haydar Akar, İl Yöneticileri Naim Keskin ve Bilgi Dehmen ile birlikte önceki gün İzmit sokaklarında vatandaşın sorunlarını dinledi. Yürüyüş Yolu'nda vatandaşla selamlaşan CHP’liler ardından İzmit Sanat Sokağı'nda esnafı ziyaret ettiler. Çay ocağında oturup vatandaşla sohbet ederek sorunları dinleyen CHP İl Örgütü, gündemdeki konular hakkında değerlendirmelerde bulundu.

 

SADECE BİZİM ÇABAMIZLA OLMAZ

Aralık ayı içerisinde ilçe kongrelerini, 7 Ocak'ta ise İl Kongresini gerçekleştirecek olan CHP Kocaeli Örgütü'nde çalışmalar hız kazandı. Bir yandan kongre çalışmalarını sürdüren CHP Kocaeli Örgütü diğer yandan vatandaşın sorunlarına çözüm bulmaya çalışıyor. Önceki gün çay ocağında oturup vatandaşın sorunlarını dinleyen Sarıbay ve Akar, bizler muhalefet görevini yerine getiriyoruz, ancak bu sorunlar sadece bizim çabamızla çözülmez. Sizler de kendi muhalefetinizi oluşturarak sesinizi çıkarmalısınız. Vatandaş kendi cebine uzanan elleri artık görmeli. 2019 Yerel Seçimleri Türkiye’nin geleceği için oldukça önemli. Bu iktidar Cumhuriyet ve kazanımlarını unutturma telaşı içinde” ifadelerini kullandılar.

 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
mobesko okşin beçet çolak Ford Medicalpark Yuvacık su Beykar Davetiyem BasiskeleSanayi
Ekcan YEDİ İKLİM konak_dr Gürpınar su ibrahimoğlu