20 Ocak 2019 Pazar

Öğretmenler yemekte bir araya geldiler

Öğretmenler yemekte bir araya geldiler
Eğitim Yazdır

Gölcük Öğretmenevi tarafından 24 Kasım Öğretmenler gününde ilçemizde görev yapan Öğretmenler için yemek verildi

ELLİBEŞ’TE YEMEKTEYDİ

Mehmet Ellibeş’te yemeğe katılarak, Öğretmenlerin bu mutlu gününde onların yanında oldu.24 Kasım Öğretmenler günü nedeniyle Gölcük Kaymakamı Mustafa Altıntaş, Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, Gölcük İlçe Milli Eğitim Müdürü Ercan Gülsuyu ve Öğretmenlerin katılımıyla akşam yemeği programı düzenlendi.Öğretmenevi’nde verilen yemek renkli görüntülere sahne oldu. Yemeğe katılan Öğretmenler meslektaşlarıyla sohbet etme fırsatı buldu. Öğretmenler böylesine önemli bir günde meslektaşlarıyla bir arada olmaktan dolayı mutlu olduklarını dile getirdiler.

 

ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜ KUTLADILAR

Başkan Ellibeş “Hepinizin 24 Kasım Öğretmenler gününüzü kutluyorum. Bugün bizler için farklı bir gün. Bu gecede sizlerle birlikte olmaktan çok mutlu oldum. Tüm öğretmenlerimizin ellerinden öpüyorum. Sizlerin hislerinizi gerçekten iyi anlıyorum. Görevlerinizde başarılar diliyorum” diyerek sözlerini tamamladı.Mustafa Altıntaş yaptığı konuşmasında “24 Kasım Öğretmenler gününü bir kez daha kutluyor ve bu senede Öğretmenlerimizi unutmayan Öğretmenevi yetkililerine gönülden teşekkür ediyorum. Burada önemli olan mesleki eğitim için de eğitimlerinin alınmasıdır. Bu gecede yine sizlerle birlikte olmaktan dolayı mutlu olduğumu bir kez daha dile getiriyor, öğretmenler gününüzü kutluyorum” dedi.

 

NESİLLLERİ AYDILATAN ÖĞRETMENLERDİR

Ercan Gülsuyu yaptığı konuşmada, “Bu güzel gecede öğretmenlerimizi unutmadığımızı göstermek adına bir araya geldik. Sizler nesilleri aydınlatan önemli unsurlarsınız. Bütün değerli Öğretmenlerimizin Öğretmenler günlerini kutluyor, hepinizin görevinde başarılar diliyorum” diyerek konuşmasını bitirdi.

 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford English Time'ın reklamı hk. Medicalpark Yuvacık su BasiskeleSanayi
YEDİ İKLİM Kültür Okulları konak_dr Gürpınar su ibrahimoğlu