25 Eylül 2018 Salı
Global

Sijo Yüksel Yılmaz’a İnosanto Seminerine davet

Sijo Yüksel Yılmaz’a İnosanto Seminerine davet
Spor Yazdır

Sifu Tom Keplar yakın dostu Sijo Yüksel Yılmaz’ı Guro Dan İnosanto’nun Melbourne’de düzenlenecek olan seminerine davet etti

Bruce Lee’nin 6 orijinal öğrencisinden ders alan Sifu Tom (Thomas) Keplar yakın dostu Sijo Yüksel Yılmaz’ı 10 Aralık 2017’de Guro Dan İnosanto’nun Melbourne’de düzenlenecek olan seminerine davet etti. Avustralya’ya vize sorunu olması hasebiyle vize geçişini kolaylaştırmak için Sijo Yüksel Yılmaz’a davet mektubu gönderdi. Bu etkinlik tüm beceri düzeylerine açık olacak.

 

Guro Dan İnosanto Amerika Birleşik Devletleri’nden sonra ikinci seminer adresi olan Avustralya’da bir akrabasının nezaretinde her Aralık ayında seminer veriyor. Bu seferki seminerde Sijo Yüksel Yılmaz’la istişare yapmak üzere görüştürülmesi planlandı. Sijo Yüksel Yılmaz Kulelkavido’yu anlatmak ve JKD felsefesinin sporlaşma, sparring ve demonstrasyon yoluyla dünyada daha çok ilgi odağı oluşturarak yayılmasını konu etmek istiyor. Sijo Yüksel Yılmaz ve Sifu Tom Keplar’ın asistanı Sifu Soner Günday Türkiye-Avustralya ilişkilerinde köprü görevi görüyor. Her yıl Aralık ayında bu seminere gitmek isteyenler Sijo Yüksel Yılmaz’la temas kurabilecekler.

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Yeşil Düş Vadisi Medicalpark Beykar Davetiyem
Ekcan YEDİ İKLİM ibrahimoğlu BasiskeleSanayi konak_dr