20 Ocak 2019 Pazar

Fizomer büyük takdir topladı

Fizomer büyük takdir topladı
Sağlık Yazdır

Kasım ayı boyunca herkesi sağlık hizmetlerinden yararlandırıp kişinin bütçesi oranında ücretlendiren Fizomer Tıp Merkezi’nin bu hizmeti hastalardan büyük ilgi gördü ve takdir topladı

Yaptıkları hizmet karşılığında hastalardan çokça teşekkür aldıklarını belirten Fizomer Tıp Merkezi’nin sahibi Metin Demireli, sözlerine şöyle devam etti.: ‘’Şunu bir kez daha gördük ki, özel sağlık kuruluşlarını tercih etmek isteyen hastalar özellikle ücretlendirme kısmından çok korkuyorlar. Ne ödeyeceklerini bilmek istiyorlar. Acaba bir sürprizle karşılaşır mıyız diye endişe ediyorlar. Kasım ayında gerçekleştirdiğimiz bu hizmette sağlık hizmeti almak isteyen herkesi hem de kaliteden asla ödün vermeden sağlık hizmetlerini gerçekleştirdik. Bu sağlık hizmeti kişiye özel ve bütçesi oranında ücretlendirildi. Bunu ilk kez biz uyguladık ve hastalarımızdan çokça dua ve teşekkür aldık. Bizler biraz fazla yorulduk belki ama inanın aldığımız bu teşekkürler karşısında yorgunluğumuzu unutuyoruz. Hastalarımızın bütçesi oranında ücretlendirilmesi hizmetimiz Kasım ayının sonuna kadar devam edecek. Fizomer kalitesinde hizmet almak isteyen herkes bu hizmetimizden yararlanacak’’dedi. Bilgi almak isterseniz 444 90 41 veya 0262 325 18 25 nolu telefonları arayabilirsiniz.

 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford English Time'ın reklamı hk. Medicalpark Yuvacık su BasiskeleSanayi
YEDİ İKLİM Kültür Okulları konak_dr Gürpınar su ibrahimoğlu