22 Eylül 2018 Cumartesi
Global

Talus’tan kongreye davet ziyareti

Talus’tan kongreye davet ziyareti
Siyaset Yazdır

AK Parti Başiskele İlçe Başkanı Dr. Şahin Talus ve ilçe yöneticisi Sinan Erol gazetemize ziyarette bulunarak, 26 Kasım Pazar günü gerçekleştirilecek olan ilçe kongresi için davette bulundular

AK Parti Başiskele İlçe Başkanı Dr. Şahin Talus ve ilçe yöneticisi Sinan Erol, 26 Kasım Pazar günü saat 11.00’de Bahçecik Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek olan Başiskele 4. Olağan İlçe Kongresi öncesi gazetemizi ziyaret ederek, Genel Yayın Yönetmeni Hayrullah Demiray ve gazetemiz köşe yazarı Galip Ataman’ı kongreye davet etti.


ERTELENMİŞTİ
Geçtiğimiz ekim ayında tamamlaması beklenen ilçe kongreleri içinde Gebze, Derince, Başiskele ve Körfez ilçelerinin kongreleri, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın bir süre önce Büyükşehirlerdeki kongrelerin ertelenmesi kararıyla yapılamamıştı. Bu nedenle 15 Ekim’de yapılması planlanan Başiskele kongresi de, 26 Kasım Pazar günü gerçekleştirilecek. Kongrede mevcut ilçe başkanı Şahin Talus, tek liste olarak seçime girecek.


DAVET ETTİ
Pazar günü yapılacak AK Parti Başiskele İlçe Kongresi için gazetemizi ziyaret eden Talus, Genel Yayın Yönetmenimiz Hayrullah Demiray ve köşeyazırımız Galip Ataman’ı kongreye davet etti. Talus’un daveti için kendilerine teşekkür eden Demiray ve Ataman, kongre için Talus’a hayırlı olsun dileklerini iletti.

demiray

ataman

 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Yeşil Düş Vadisi Medicalpark Beykar Davetiyem
Ekcan YEDİ İKLİM ibrahimoğlu bbs inşaat BasiskeleSanayi konak_dr