16 Aralık 2018 Pazar
Öztekin Kaşukci

ESNAF DA MEMNUN VATANDAŞ DA

ESNAF DA MEMNUN VATANDAŞ DA
Güncel Yazdır

Seçim Beyannamesi’nde Kapalı Semt Pazarı yapacağının sözünü veren Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz sözünü yerine getirdi ve Kullar Yakacık Mahallesi ile Yeniköy Merkez Mahallesi’nde yapımı tamamlanan iki kapalı semt pazarı hizmet vermeye başladı

Başiskele Belediyesi bir hafta arayla iki kapalı semt pazarını bölge halkının hizmetine sundu. İlçenin ilk kapalı semt pazarı Kullar Yakacık Mahallesi’nde ikincisi ise Yeniköy Merkez Mahallesi’nde açıldı. Vatandaşların modern bir mekânda daha rahat alışveriş yapabilmeleri, yazın sıcaktan, kışın ise yağışlı havalardan etkilenmemeleri için ellerinden gelen gayreti gösterdiklerini belirten Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz “Gelişen, değişen ve imarlı bir şekilde büyüyen Başiskele’de hizmet atağının artarak devam edeceğini belirtti. Yeniköy Merkez Mahallesi Kültür Sokakta kurulan Pazar yeni yerinde yine Salı günleri kurulacak.

 

Yeniköy Merkez Mahallesi’nde açılan “Yeniköy Hanlı Pazar” eski pazarın kurulduğu Kültür Sokak üzerinde 7 bin 500 metrekarelik alanı kaplıyor. 250 araçlık otoparkı bulunan Pazar alanında 49 pazarcı esnafı tezgâh açıyor.   

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
mobesko okşin beçet çolak Ford Medicalpark Yuvacık su Beykar Davetiyem BasiskeleSanayi
Ekcan YEDİ İKLİM konak_dr Gürpınar su ibrahimoğlu