18 Ekim 2018 Perşembe

İsmimde birleşilirse...

İsmimde birleşilirse...
Güncel Yazdır

Yaklaşan Trabzonlular Derneği kongresi öncesi, adaylar yavaş yavaş ortaya çıkarken, son olarak Haldız Medya’nın ve Peugeot bayisinin başında bulunan Recep Haldız’ın ismi, gündeme bomba gibi düştü

Yaklaşan dernek kongresi öncesi, Haldız Holding’in patronu Macit Haldız’ın oğlu Recep Haldız, Trabzonlular Derneği Başkanlığı için aday olabileceğinin sinyallerini verdi. Dernek başkanlığı için ismi üzerinde bir konsensus olması durumunda, bu göreve talip olabileceğini belirten Recep Haldız, “İstişare heyetindeki büyüklerimiz, eğer bu görevi benim yürütmemi isterler ve bu konuda ortak bir durum oluşursa, dernek başkanlığı için aday olabilirim. Ancak bu iş bir yarışmaya dönüşecek olursa, böyle bir tablonun içinde bulunmayı istemem. Bizlere yakışmaz. Tek aday durumunda, bu mümkün olabilir.” dedi. 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Darıca Belediyesi mobesko Ford Yeşil Düş Vadisi Medicalpark Davetiyem
Ekcan YEDİ İKLİM ibrahimoğlu Beykar BasiskeleSanayi konak_dr