18 Ekim 2018 Perşembe

Semt polikliniğinin duvarları yenilendi

Semt polikliniğinin duvarları yenilendi
Güncel Yazdır

Haber

Yürüyüş Yolu Semt Polikliniği’nin girişindeki duvar yenilendi. Eskiden sarı mermer kaplama olan duvar, son günlerde yapılan çalışmalar neticesinde gri mermerle kaplandı

Yürüyüş Yolu Semt Polikliniği’nin girişindeki duvarda bulunan sarı mermer kaplamalara yasak olmasına rağmen afişler yapıştırılıyordu. Afişlerin sökülmesinin ardından duvarda oluşan lekeler kötü bir görüntünün oluşmasına neden oluyordu. Bunun üzerine kamu hastaneleri birliği genel sekreterliği tarafından alınan karar doğrultusunda sarı mermerden oluşan duvar kaplamalarının üzerine yeni gri mermerler döşendi.  Duvarın görüntüsünün düzeldiğini belirten vatandaşlar mermer kaplamalara yönelik eleştirilerde bulundular. Bu harcamaların vatandaşın cebinden çıktığını söyleyen vatandaşlar hastane duvarının mermer kaplaması olması şart mı? diye de sormayı ihmal etmediler.

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Darıca Belediyesi mobesko Ford Yeşil Düş Vadisi Medicalpark Davetiyem
Ekcan YEDİ İKLİM ibrahimoğlu Beykar BasiskeleSanayi konak_dr