17 Ocak 2019 Perşembe

Bilgi Köprüsü'nün ses getiren semineri

Bilgi Köprüsü'nün ses getiren semineri
Eğitim Yazdır

Eğitim camiasında 16. Yılını dolduran Bilgi Köprüsü Eğitim Kurumları ,günümüzde anne babaların en çok ihtiyacı olduğunu tespit ettiği bir konuyu seçerek , onları eğitimlerine davet ediyor

 

Kendi velilerinin yanı sıra İzmit’te yaşayan tüm velilerin çocuklarının da ,Bağımsız yetişen, sorumluluk sahibi ,duyarlı, lider çocuklar olabilmeleri için kendi uzman psikologlarına seminer hazırlattı.

Konuşmacılardan , UZMAN gelişim psikoloğu AYSU SİLLE Abant İzzet Baysal Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun olup ,Maltepe Üniversitesinde Gelişim Psikolojisi alanında Yüksek lisansını tamamlamıştır. Mesleğe başladığı yıldan beri çocuk ve ergen ile ilgili klinik alanda çalışabileceği Oyun Terapisi, Çocuk Değerlendirme testleri ,Zeka Testleri, Bilişsel Davranışçı TERAPİ Eğitimlerini alarak bu alanda çocuklar, ergenler ve aileleri ile çalışmaktadır. Aysu SİLLE 3 Yıldır Bilgi Köprüsü Eğitim Kurumlarında çalışmaktadır.


Konuşmacılardan diğeri ise Melis ÖZTOPÇU ‘dur. Kendisi Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Psikolojik Danışma ve Rehberlik bölümü mezunudur. Aynı üniversitede Aile Danışmanlığı eğitimi de almıştır. Konya Selçuk Üniversitesinde oyun Terapisi Uygulayıcı eğitimi almıştır. Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı Eskişehir Eğitim Merkezi ;Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Pediatri ,çocuk hematolojisi ,onkoloji ve çocuk cerrahi bölümünde psikolojik danışmanlık yapmıştır. Şu an Bilgi Köprüsü Montessori Anaokulunda Kurum Psikolojik danışmanı olarak görev yapmaktadır.

 

VELİLERİN SORULARI CEVAP BULACAK

Seminer ,Dolphin Yunus Emre Kültür Merkezi’nde yapılacak. Seminer girişinde velilere dağıtılan dosyalardaki kağıtlara ,soracakları soruların kendilerine ulaşmasıyla Aysu hanım ve Melis hanım velilerden gelen soruları cevaplayacaktır.

 

 

 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford English Time'ın reklamı hk. Medicalpark Yuvacık su BasiskeleSanayi
YEDİ İKLİM Kültür Okulları konak_dr Gürpınar su ibrahimoğlu