18 Ekim 2018 Perşembe

Atatürk Ortaokulu Madrid'te

Atatürk Ortaokulu Madrid'te
Güncel Yazdır

Haber

Atatürk Ortaokulu okul müdürü Nevzat Aktaş nezaretinde iki öğretmen ve beş öğrenci 23 Ekim - 27 Ekim tarihleri arasında İspanya’nın Madrid şehrinde bulunan CE Zola Villafranca kurumuna eğitim ziyareti gerçekleştirdi

Avrupa Birliği Gençlik Eğitim Programı   projeleri çerçevesinde 2015 Teklif Çağrısı döneminde, Ulusal Ajans tarafından desteklenmesi uygun görülen "Maths around us" isimli Erasmus+ KA2 Stratejik Okul Ortaklıkları projesi kapsamında, Atatürk Ortaokulu okul müdürü Nevzat Aktaş nezaretinde iki öğretmen ve beş öğrenci 23 Ekim - 27 Ekim tarihleri arasında  İspanya’nın Madrid şehrinde bulunan CE Zola Villafranca kurumuna eğitim ziyareti gerçekleştirdi

 

"ÜLKEMİZ TANITILDI"

Ziyaret hakkında bilgilendirmelerde bulunan Atatürk Ortaokulu okul müdürü Nevzat Aktaş, " Çevremizdeki Matematik konusu başlığı altında proje kapsamında Oyunlarda Matematik konusunun çeşitli etkinlikler ve düzenlenen yarışmalarla işlendiği gezide, ülkenizin mimari eserlerinin bulunduğu ve Türk öğrenciler tarafından geliştirilen oyunda tanıtıldı. Her yöreden bir tarihi ve kültürel mirasın tanıtıldığı oyun her ülkeye birer adet verildi. 2018 Mayıs ayında ülkemize yapılacak olan proje nihai toplantısı için ön planlama ve çalışmaların planlandığı İspanya ziyaretinde katılımcı ülkelere ilçemizin simgesi pişmaniye ile İzmit saat kulesi maketi ve Türk Bayrağı hediye edildi" diye konuştu.

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Darıca Belediyesi mobesko Ford Yeşil Düş Vadisi Medicalpark Davetiyem
Ekcan YEDİ İKLİM ibrahimoğlu Beykar BasiskeleSanayi konak_dr