18 Ekim 2018 Perşembe

18 Mahalle temsilcisi yetki belgesini aldı

18 Mahalle temsilcisi yetki belgesini aldı
Siyaset Yazdır

Haber

AK Parti İzmit İlçe Başkanlığında gerçekleştirilen törenle 18 mahalle temsilcisine yetki belgesi takdim edildi. Programda konuşan AK Parti İzmit İlçe Başkanı Hasan Ayaz, “Bizim teşkilatımızda siyaset mahallede başlar. Mahalleler her zaman siyasetimizin ana nüvesi olmuştur” dedi

AK Parti İzmit İlçe Başkanlığında gerçekleştirilen törenle 18 mahalle temsilcisine yetki belgesi takdim edildi.  AK Parti İzmit ilçe başkanlığı 3 etapta mahalle temsilcilerine yetki belgelerini verecek. İlk etap geçtiğimiz akşam yapılırken, daha sonraki etaplarda da 18’er kişilik gruplara yetki belgeleri takdim edilecek. Programa AK Parti İzmit İlçe Başkanı Hasan Ayaz’ın yanı sıra AK Parti İzmit yöneticileri ve yetki belgelerini alacak olan mahalle temsilcileri katılım gösterdi.

 

SİYASET MAHALLEDEN BAŞLAR

AK Parti İzmit İlçe Başkanı Hasan Ayaz gerçekleştirdiği konuşmada, “Kongremizin ardından hızlıca çalışmalara başladık. İlk önce gençlik kolları kongremizi yaptık 26 Kasım’da kadın kolları kongremizi yapacağız. Bugün mahalle teşkilatlarımızda da bazı değişiklikler olabilir. Bizlerde görev değişiklikleri bayrak değişimidir. Bugün 18 mahalle başkanımıza sertifika vereceğiz. Ondan sonra köylerdeki mahalle temsilcilerimizin çalışmasını yapacağız. Mahalle yönetimlerimizi oluşturarak 2019 seçimleri öncesi güzel bir çalışma yürüteceğiz. Bizim teşkilatımızda siyaset mahallede başlar. Mahalleler siyasetimizin ana nüvesi olmuştur” diye konuştu.

 

“BÜYÜK OLSUN HEPİMİZİN OLSUN”

“Arkadaşlara ricam bir an önce yönetim kurullarınızı oluşturun” diyen Ayaz sözlerini, “Mahalle irtibat bürolarımızı da haftalık mahalle toplantıları için kullanmanızı istiyoruz. Oralarda vekillerimiz, belediye başkanlarımız gelerek mahallenin sorunlarının çözümü noktasında adımlar atacaklardır. Şu ana kadar 14 mahalleyi gezdik. Teşkilatlarla olan birlikteliğimizi geliştiriyoruz. En son Malta mahallesinin ulaşım problemi vardı. Bu sorunu çözdük. Bizim herkesi kucaklamak gibi bir anlayışımız var. Küçük olsun benim olsun değil, büyük olsun hepimizin olsun diyeceğiz. İzmit AK Parti’nin bayrağının göğsünü gere gere sallandırıldığı yerdir. Aralık sonunda da 1500-2000 civarında yeni üye katılım programı yapmayı düşünüyoruz” diyerek noktaladı.

 

İŞTE YETKİ BELGELERİNİ ALAN MAHALLE BAŞKANLARI

 

Tepeköy: Yunus Kaya

 

Karabaş Mahallesi: Bülent Doğan

 

Malta Mahallesi: Mustafa Yıldız

 

Gültepe Mahallesi: Muharrem Köroğlu

 

Turgut Mahallesi: Şükrü Delikkaya

 

Yeşilova Mahallesi: Enin Gedikli

 

Akpınar TOKİ Mahallesi: Nazım Hacıfettahoğlu

 

Tüysüzler Mahallesi: Ferit Balki

 

Akmeşe Cumhuriyet Mahallesi: Hüseyin Kalkan

 

Ömerağa Mahallesi: Fahri Koz

 

Topçular Mahallesi: Şeyhmuz Akyüz

 

Bekirdere Mahallesi: Adem Alan

 

Kadıköy Mahallesi: Murat Baştürk

 

28 Haziran: Şenol Gündüz

 

Veliahmet Mahallesi: Alptekin Yakşi

 

Çukurbağ Mahallesi: İzzet Aynacı

 

Cedit Mahallesi: Fatih Çelik

 

Ayazma Mahallesi: Abdülkadir Çizmeli

 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Darıca Belediyesi mobesko Ford Yeşil Düş Vadisi Medicalpark Davetiyem
Ekcan YEDİ İKLİM ibrahimoğlu Beykar BasiskeleSanayi konak_dr