18 Ekim 2018 Perşembe

Gölcük SP’de görev değişikliği

Gölcük SP’de görev değişikliği
Siyaset Yazdır

Haber

SP Gölcük İlçe Teşkilatı pazar günü ilçe kongresini gerçekleştirecek ve yeni yönetimle yeni döneme başlayacak. Yapılacak kongre öncesi gençlik kollarında Recep Küçükateş görevini Mehmet Şimşek’e devretti

Saadet Partisi(SP) Gölcük İlçe Teşkilatı pazar günü ilçe kongresini gerçekleştirecek ve yeni yönetimle yeni döneme başlayacak. Yapılacak kongre öncesi gençlik kollarında da bir değişiklik yaşandı. Saadet Partisi Gölcük Gençlik Kolları Başkanlığı görevini 3 yıldır Recep Küçükateş yapmaktaydı. Yeni dönemde İstanbul’daki iş yoğunluğu nedeniyle Gençlik Kolları Başkanlığı görevini Mehmet Şimşek’e devretmiş oldu. Gölcük eski İlçe Kolları Başkanı Recep Küçükateş açıklamasında, ”İfa ettiğimiz görevler bayrak yarışı gibidir. Biz de bu yarışta Gölcük gençliğimize en iyi şekilde hizmet etmeye çalıştık” ifadelerini kullandı.

 

YAPILAN İSTİŞARELER SONUCU

İstanbul’daki işim ve bu bayrağın daha ileri taşınması nedeniyle görevimi devrediyorum diyen Küçükateş, “Yeni dönemde arkadaşlarımıza Allah’tan muvaffakiyetler diliyorum’ diye konuştu. Yapılan istişareler sonucunda Kocaeli Saadet Partisi Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı olan Mehmet Şimşek, Gölcük Saadet Partisi’nin yeni döneminde ilçe gençlik kolları başkanlığına getirildi” şeklinde konuştu.

 

“AMAÇ FARKINDALIK OLUŞTURMAK”

Ardından konuşan Mehmet Şimşek ise açıklamasında, “Amacımız Gölcük gençliğinde farkındalık oluşturmaktır. Dedelerimizin tarihte yazdığı destanlardan güç alarak, Erbakan Hocamızın bize bu asırda açtığı Millî Görüş davasında, bu bayrak yarışında bayrağı en ileri seviyeye taşımaya gayret edeceğiz“ dedi.

 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Darıca Belediyesi mobesko Ford Yeşil Düş Vadisi Medicalpark Davetiyem
Ekcan YEDİ İKLİM ibrahimoğlu Beykar BasiskeleSanayi konak_dr