23 Ekim 2018 Salı

Kitap okuma ödülleri dağıtıldı

Kitap okuma ödülleri dağıtıldı
Güncel Yazdır

Milli Eğitim Bakanlığı ile Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü'ne bağlı okullarda öğrenim gören öğrenciler için düzenlenen 'Kitap Okuma Etkinlikleri' değerlendirmeleri sonucunda dereceye giren öğrenciler ödüllerini İl Milli Eğitim Müdürü'nün elinden aldı

'Kitap Okuma Etkinlikleri' kapsamında dereceye giren öğrenciler, ödüllerini İl Milli Eğitim Müdürü Fehmi Rasim Çelik'in elinden aldı. İl Milli Eğitim Müdürü'nün makam odasında gerçekleşen ödül töreninde program kapsamında birinci seçilen İzmit Yıldırım MTAL'den Zeynep Özaydın'a tam, ikinci seçilen İzmit Kanuni MTAL'den Seda Ezer'e yarım altın, üçüncü seçilen Derince SEKA Çocuk Dostları MTAL'den Kübra Kütükçü'ye ise çeyrek Altın ve başarı belgeleri verildi. İl Milli Eğitim Müdürü Çelik, üç isime de başarılarının devam etmesini diledikten sonra öğretmenler ve öğrenciler ile bir müddet sohbet etti. 

 

 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Darıca Belediyesi mobesko Ford Yeşil Düş Vadisi Medicalpark Davetiyem
Ekcan YEDİ İKLİM ibrahimoğlu Beykar BasiskeleSanayi konak_dr