23 Ekim 2018 Salı

ECOEI başlıyor

ECOEI başlıyor
Güncel Yazdır

Haber

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, "Genç İstihdama Kayıt(dışı)sız Kalma" adlı proje kapsamında 16-18 Kasım tarihleri arasında ev sahipliğini üstlendiği "European Congress on Economic Issues (ECOEI) adlı uluslararası ekonomi kongresine tüm halkımızı davet ediyor

İlki 30 Mart - 1 Nisan 2017 tarihleri arasında Kocaeli Üniversitesi Prof. Dr. Baki Komsuoğlu Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilen "Genç İstihdama Kayıt(dışı)sız Kalma" adlı proje kapsamında "European Congress on Economic Issues (ECOEI) adlı uluslararası ekonomi kongresinin  ikincisi düzenlenecek. Kartepe Belediyesi'nin ev sahipliğinde 16-18 Kasım tarihleri arasında düzenlenecek olan kongrenin ikincisi ise Kartepe Park Otel'de gerçekleşecek. 22 farklı ülkeden gelen 200 katılımcı 111 tane bildiri sunarak akademik birikimlerini paylaşacak.

 

AKADEMİSYENLER KONUŞACAK

Kongrenin açılış konuşmacıları arasında dünyaca tanınmış University of Massachusetts Ekonomi Profesörü Prof. Dr. Gerald Friedman yer alıyor. Ayrıca ülkemizin akademisyenlerinden Türk-Alman Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Aykut -Kibritçioğlu ve TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Serdar Sayan davetli konuşmacı olarak sunum yapacak. Girne Amerikan Üniversitesi (KKTC), University of Dabrowa Gornicza (Polonya), Utena University of Applied Sciences (Litvanya) ve Rauf Denktaş Üniversitesi (KKTC) polonya bu kongrenin uluslararası ortakları olarak kongreye iştirak edecek.

 

KONGRE SONUÇLARI HALKLA PAYLAŞILACAK

ECOEI kongre başkanı olan Kocaeli Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Selçuk Koç ve Kartepe Belediyesi Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, uluslararası kongrenin bitmesinin ardından kongre sonuçlarını ilgili resim ve özel kurum ve kuruluşlar başta olmak üzere tüm halk ile paylaşacak.

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Darıca Belediyesi mobesko Ford Yeşil Düş Vadisi Medicalpark Davetiyem
Ekcan YEDİ İKLİM ibrahimoğlu Beykar BasiskeleSanayi konak_dr