16 Aralık 2018 Pazar
Öztekin Kaşukci

Nazlıgül: İçimizdeki 'iyi'ler istifa etsin

Nazlıgül: İçimizdeki 'iyi'ler istifa etsin
Siyaset Yazdır

Haber

DP içerisinde yer alıp yeni kurulan İYİ Parti’yi destekler nitelikte hareket içerisinde bulunanların istifa etmesi gerektiğini belirten Nazlıgül, “Bizim parti adına kendileriyle prim yapmasınlar. Önce istifa etsinler sonra çalışmalarını yapsınlar” dedi

Demokrat Parti İl Başkanı Mustafa Nazlıgül ve il yöneticileri Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ölümünün 79. Yıl dönümünü de unutmadılar. Nazlıgül Atatürk’ü rahmetle ve minnette andıklarını söyleyerek, “ Daha önce Atatürk’ün adını anmaktan imtina edenler bugün akşam namazının ardından Yahya Kapta’nda mevlid okutturuyor, Ankara’ya gidiyor” diye konuştu. Basın toplantısına Nazlıgül’ün yanı sıra genel başkan yardımcısı Murat Aydoğdu, DP Körfez İlçe Başkanı Cemil Coruh, DP Eski İl Başkanı Kadir Ayhan ve il yönetim kurulu üyeleri katılım gösterdi.

 

“PRİM YAPMASINLAR”

DP içerisinde yer alıp yeni kurulan İYİ Parti’yi destekler nitelikte hareket içerisinde bulunanların istifa etmesi gerektiğini belirten Nazlıgül, “Bizim parti adına kendileriyle prim yapmasınlar. Önce istifa etsinler sonra çalışmalarını yapsınlar. Disiplin kurulunu uğraştırmasınlar kendilerini istifa etsinler” şeklinde konuştu.  Yurt genelinde istifa eden belediye başkanlarına ilişkin değerlendirmelerde bulunan Nazlıgül, “İstifa eden Belediye Başkanlarıyla ilgili açıklamalar bekliyoruz. Biz çok ağır ihtilal geçirdik ama buna rağmen hiç böyle bir lekemiz olmadı. Türk Milleti önünde Türk Milleti fişlendi” diye konuştu.

 

“O MASAYA BİR DAHA OTURMAM”

Son günlerde ülke gündeminde olan cam filmi konusuna da değinen DP İl Başkanı Mustafa Nazlıgül, Cam filmi galiba yine serbest bırakılacak. Terör söz konusuyla yasaklasınlar. Ama bu hükümetin acizliğini gösteriyor. İktidar aldığı kararların arkasında duramıyor” şeklinde konuştu. Nazlıgül ayrıca il başkanları masasından CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay’ın 2 aylığına ayrılmasını da değerlendirerek, CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay’a baskı vardı parti içerisinde. Eğer masa ikiye bölünürse ben o masaya oturmam bir daha. Böyle bir şeyi kabul edemeyiz” dedi.

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
mobesko okşin beçet çolak Ford Medicalpark Yuvacık su Beykar Davetiyem BasiskeleSanayi
Ekcan YEDİ İKLİM konak_dr Gürpınar su ibrahimoğlu