18 Ekim 2018 Perşembe

Devasa parkın minik öğrencileri eğitimde

Devasa parkın minik öğrencileri eğitimde
Güncel Yazdır

Başiskele Belediyesi Çocuk Trafik Eğitim Parkı’nda öğrenciler yaşadığımız büyük şehrin trafik düzenini en güvenilir alanda yaşayarak öğreniyor

Özellikle derslerinde trafik konusunu işleyen öğrenciler hedeflenen eğitimi uygulamayla etkili bir şekilde öğreniyor. Ziyaretçilerin ve öğrencilerin boş bırakmadığı trafik eğitim parkında çocuklar en keyifli dakikalarını araçların sürücüsü olup tur atarken yaşıyor. Görevli personelin bilinçli yaklaşımlarıyla eğlenerek öğrenen çocukların mutlulukları gözlerinden okunuyor. Bu mutluluğu yaşayanların arasına Gölcük Rotterdam İlkokulu’nun 4. Sınıf öğrencileri ve İzmit Fevzi Çakmak İlkokulu’nun 3. Sınıf öğrencileri ’de katılarak, Başiskele Çocuk Trafik Eğitim Parkı’nda trafikte uyulması gereken kuralları eğlenerek öğrendi.  

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Darıca Belediyesi mobesko Ford Yeşil Düş Vadisi Medicalpark Davetiyem
Ekcan YEDİ İKLİM ibrahimoğlu Beykar BasiskeleSanayi konak_dr