12 Aralık 2018 Çarşamba
Öztekin Kaşukci

Grandmaster Yüksel Yılmaz Asya Kupası’nda Başkan Yardımcısı

Grandmaster Yüksel Yılmaz Asya Kupası’nda Başkan Yardımcısı
Spor Yazdır

Asya Altın Kupa Jeet Kune Do Şampiyonası’nda Grand Master olarak tanıtılan Yüksel Yılmaz organizasyonun Başkan Yardımcılığına getirildi

25-27 Kasım 2017’de Pattaya’da gerçekleşecek olan Asya Altın Kupa Jeet Kune Do Şampiyonaları (Asian Gold Cup Jeet Kune Do Championships) yaklaşıyor.

 

Asya Jeet Kune Do Federasyonu (Jeet Kune-Do Federation of Asia) ve Uluslararası Jeet Kune Do Federasyonu’nun (International Jeet Kune Do Federation) ortaklaşa düzenledikleri Asya Altın Kupa Jeet Kune Do Şampiyonası Tayland’da gerçekleşecek. Sijo Yüksel Yılmaz’a bu organizasyon kurulunda Başkan Yardımcılığı görevi verildi.

 

Dünya Jeet Kune Do camiasının “Grand Master” olarak tanıdıkları Yüksel Yılmaz ilk kez uluslar arası bir organizasyonda idareci olarak görev yapacak. Aynı zamanda Grand Master olarak şampiyonada yer alacak olan Yüksel Yılmaz’ın gösteri (demonstrasyon) yapması da isteniyor. Yılmaz gazetemize şunları söyledi: “Orada bulunmamız için her şeyi yapmaya razılar. Hem gösteri yapmamı, hem idari mekanizmada bulunmamı ve hem de sporcularımı yarışamaya katmamı istiyorlar. Kaybedeceğim bir maça gitmek istemem. Bu yüzden en iyi öğrencilerimi götürmek istiyorum. Fakat onların bir kısmı çeşitli illerde üniversitelerde okuyorlar. Mesela Güney Asya Şampiyonu olan sporcularımızdan biri sakatlık geçirdiğinden tedavi görüyor. Diğeri İzmir’de üniversite okuyor. Sadece Sakarya’da BESYO’da okuyan bir öğrencim ve eski bir asistanım var. Fakat sadece iki kişiyle buradan ta Tayland’a gitmek takım halinde derece almamızı olumsuz etkiler. Bu yüzden Türkiye çapında elemeler yapıp Türkiye şampiyonu olan bir düzine sporcuyla katılarak takım olarak da şampiyon olma şansımızı yükseltmemiz lazım.”

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
mobesko okşin beçet çolak Ford Medicalpark Yuvacık su Beykar Davetiyem BasiskeleSanayi
Ekcan YEDİ İKLİM konak_dr Gürpınar su ibrahimoğlu