16 Aralık 2018 Pazar
Öztekin Kaşukci

En şanslı isim Şanbaz Yıldız

En şanslı isim Şanbaz Yıldız
Siyaset Yazdır

Haber

İYİ PARTİ kurucularından Cumali Durmuş, il başkanlığı için en şanslı ismin Şanbaz Yıldız olduğunu söyledi. Durmuş, “Bizler geçmişimizle kavga etmek için değil, geleceği kucaklamak için yola çıktık. İYİ Parti’de tek figür olan hanımefendi başaramazsa bundan sonra hiç kimse parti kurmaya cesaret edemez” dedi

ULUSOY YERİNE ŞANBAZ

MHP’de 21. ve 23. dönemlerde milletvekilliği yaptıktan sonra İYİ PARTİ kurucuları arasında yer alan Cumali Durmuş, ardından Bizim Yaka Kocaeli Gazetesi,’ne yaptığı açıklamada, il başkanlığı için en şanslı ismin Şanbaz Yıldız olduğunu söyledi. İYİ PARTİ il başkanlığında ancak 9 gün kalabilen, yaptığı açıklamalar ve uygulamalarla tepki alan Haluk Ulusoy önceki gün istifa etmişti.

 

HANIMEFENDİ TEK FİGÜR

İYİ PARTİ merkez disiplin kurulu başkanlığına seçilen Durmuş, genel başkan Meral Akşener ile ilgili şöyle konuştu, “MHP tabanından önerilen hanımefendi İYİ PARTİ’de tek figürdür. Hanımefendi başaramazsa bundan sonra kimse parti kurmaya cesaret edemez. Kimsenin siyasete güveni kalmaz. Kocaeli, hanım efendinin kenti. Emek harcayan herkes bizim için kıymetlidir. Yanlış yapmak lüksümüz yok.”

 

YAZININ DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
mobesko okşin beçet çolak Ford Medicalpark Yuvacık su Beykar Davetiyem BasiskeleSanayi
Ekcan YEDİ İKLİM konak_dr Gürpınar su ibrahimoğlu