23 Ekim 2018 Salı

“Hızlı tren olduğunu unutmuş galiba”

“Hızlı tren olduğunu unutmuş galiba”
Siyaset Yazdır

Haber

SP İl Başkanı Nurettin Çelik’in ulaşımla ilgili eleştirilerine yanıt veren AK Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, “Nurettin bey burada hızlı tren olduğunu unutmuş galiba.10 saate gittiği Konya’ya 3 buçuk saate gitsin de hizmeti görsün. Birileri konuşacak AK Parti iş yapacak” dedi

Saadet Partisi İl Başkanı Nurettin Çelik’in haftalık basın açıklamasında İstanbul’a 5 yıldır tren ile gidilemediğini belirterek ulaşım hizmetinin aksadığını belirtmişti. Konu ile ilgili değerlendirmelerde bulunan AKP İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, “1980 model siyaset yapıyor. Her söylene cevap vermeye gerek yok. Bunu Nurettin Bey’in gündemde kalmak adına yaptığını düşünüyorum. Burada hızlı tren olduğunu unutmuş galiba. Eskiden 10 saate gittiği Konya’ya 3 buçuk saate gitsin de hizmeti görsün. Birileri konuşacak AK Parti iş yapacak. Biz milletimizin yaşam standartlarını yükseltmek için çalışıyoruz. Yerel seçimler öncesi fantezi yapmak adına söylenen sözlere cevap vermeye gerek yok” diye konuştu. 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Darıca Belediyesi mobesko Ford Yeşil Düş Vadisi Medicalpark Davetiyem
Ekcan YEDİ İKLİM ibrahimoğlu Beykar BasiskeleSanayi konak_dr