23 Ekim 2018 Salı

Ertelenen kongrelerin tarihleri belli oldu

Ertelenen kongrelerin tarihleri belli oldu
Siyaset Yazdır

Haber

AK Parti’de geçtiğimiz ay ertelenen ilçe kongrelerinin tarihleri belli oldu

AK Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatıyla ertelenen Başiskele, Körfez, Derince ve Gebze ilçe kongrelerinin takvimlerine ilişkin açıklamalarda bulundu. Basın açıklamasına AK Parti Başiskele İlçe Başkanı Adayı Şahin Talus, Körfez İlçe Başkan Adayı Şener Söğüt, Derince İlçe Başkanı İbrahim Şirin ve Gebze İlçe Başkan Adayı İrfan Ayar da katılım gösterdi.

 

TAKVİMİ NETLEŞTİRDİK

AK Parti teşkilatları kongre sürecini başlatmıştı. Ağutos ve Eylül’de 8 kongremizi tamamlamıştık. Sayın Cumhurbaşkanımızın talimatı doğrultusunda Büyükşehirlerdeki ilçe kongreleri ertelenmişti. Ana kademe kongrelerinin 3’te 2’si tamamlandı. Kalan 4 ilçe kongremizin yapılmasıyla ilgili genel merkezimiz bizden bir takvim talep etti. Bizde konuyu değerlendirdik ve takvimi netleştirdik.  Adaylar konusunda bir değişim söz konusu değil.

 

İŞTE KONGRE TAKVİMİ

İlçe kongrelerinin takvimlerini açıklayan AK Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, “Derince kongremiz 25 Kasım Cumartesi 11.00 Zübeyde Hamım Kültür Merkezi’nde, Körfez kongresini  de 25 Kasım’da 14.00 Tütünçiftlik Kültür Merkezi’nde, Başiskele 26 Kasım Pazar günü 11.00 Bahçecik Kültür Merkezi, Gebze kongremizi ise 3 Aralık Pazar günü saat 11.00’de Osman Hamdi Bey Kültür Merkezi’nde yapacağız. Böylelikle ilçe kongrelerimizi tamamlamış olacağız. Ardından il kongresi takvimi ve diğer huşuları genel merkezimizle istişare edeceğiz. Kadınlarımızın 5 kongresi tamamlanmıştı. Onlar da aday belirleme süreci tamamlandı. 15 Aralık’a kadar ilçe seviyesindeki 36 tane kongremizi tamamlamış olacağız” dedi.

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Darıca Belediyesi mobesko Ford Yeşil Düş Vadisi Medicalpark Davetiyem
Ekcan YEDİ İKLİM ibrahimoğlu Beykar BasiskeleSanayi konak_dr