23 Ekim 2018 Salı

Gölcük belediyesi ayın elemanı ödüllendirildi

Gölcük belediyesi ayın elemanı ödüllendirildi
Güncel Yazdır

Gölcük Belediyesi’nde her ay geleneksel olarak yapılan ayın elemanını seçme programlarından biri daha gerçekleşti

Kasım ayı personeli olarak Temizlik İşleri Personeli Bülent Sayan yapılan değerlendirmelerde en fazla oy alarak ayın elemanı seçildi. Şehitler Mahallesi mıntıkasında çalışan Sayan başarılı ve özverili çalışmaları sonucunda mahalle halkının takdirini kazanarak bu ödüle layık görüldü.  Ayın elemanı seçilen Bülent Sayan, Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş tarafından ödüllendirildi.

Gölcük Belediyesi, temizlik çalışanlarının motivasyonunu arttırmak amacıyla ödüllendiriyor. Başkanlık Makamında düzenlenen ödül törenine Gölcük Belediye Başkan Yardımcısı Levent Değirmenci, Temizlik İşleri Müdürü Serkan Aksöz ile çalışanlar katıldı.   

Başkan Ellibeş, çalışanları gayretlerinden dolayı tebrik ederek, “Çalışanlarımızın alın teri bizim için değerlidir. Her emeğin bir karşılığı olduğundan yola çıkarak çalışanlarımızın motivasyonunu da  canlı tutmak amacıyla ödüllerimizi sürdüreceğiz” dedi.  

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Darıca Belediyesi mobesko Ford Yeşil Düş Vadisi Medicalpark Davetiyem
Ekcan YEDİ İKLİM ibrahimoğlu Beykar BasiskeleSanayi konak_dr