23 Ekim 2018 Salı

Bayanlara Yönelik Bursa Gezisi

Bayanlara Yönelik Bursa Gezisi
Güncel Yazdır

başiskele’nin şanslı bayanlarından bursa çıkarması

Başiskele Belediyesi’ne ait Gençlik ve Spor Merkezleri ile Semt Konakları ve Sosyal Yaşam Merkezleri’nde kayıtlı bulunan üyelere yönelik düzenlenen ücretsiz kültür gezilerinden bir yenisi 300 kişinin katılımı ile gerçekleşti.

 

Yaklaşık 1 ay önce erkeklere yönelik düzenlenen Bursa gezisinin ardından bu seferde Başiskele Belediyesi Semt Konakları ve Sosyal Yaşam Merkezlerine kayıtlı bulanan bayanlara yönelik gezi düzenlendi. Bu merkezlerde ücretsiz olarak belediyelerin sunduğu birçok hizmetten faydalanan Başiskele’nin şanslı bayanları hem eğitimler ve seminerler ile öğreniyorlar hem de vakitlerini daha kaliteli bir şekilde gerçekleştiriyorlar. Bunların yanı sıra da Belediye’nin düzenlemiş olduğu kültür, tarih ve tuirstik gezilerden de faydalanıyorlar. Bu kapsamda da Başiskele Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından düzenlenen kültür gezisinde Emir Sultan Hazretleri, yeşil cami, yeşil türbe, Tophane Meydanı, Osman Gazi, Orhan Gazi türbeleri ve Ulu Cami’ne ziyarette bulunuldu. Bayanlar bu geziden son derece memnun kaldıklarını dile getirdiler ve bu fırsatı kendilerine sunan Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz’a teşekkür ettiler. 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Darıca Belediyesi mobesko Ford Yeşil Düş Vadisi Medicalpark Davetiyem
Ekcan YEDİ İKLİM ibrahimoğlu Beykar BasiskeleSanayi konak_dr