Sijo Yüksel Yılmaz Ordu’da kitaplarını imzaladı - Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi
19 Ağustos 2018 Pazar
Global

Sijo Yüksel Yılmaz Ordu’da kitaplarını imzaladı

Sijo Yüksel Yılmaz Ordu’da kitaplarını imzaladı
Spor Yazdır

Sijo Yüksel Yılmaz Durugöl Gençlik Merkezi Çok Amaçlı Spor Salonu’nda kitaplarını imzaladı

Sijo Yüksel Yılmaz Ordu Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü bünyesindeki Durugöl Gençlik Merkezi Çok Amaçlı Spor Salonu’nda kitaplarını imzalayarak Ordu’daki programını tamamladı. “Dövüş Sanatlarının Temel İlkeleri” isimli ilk kitabının ikinci baskısı ile “Jeet Kune Do’nun Felsefesi” isimli ikinci kitabını okuyucularıyla buluşturdu. Sijo Yılmaz gazetemize şunları söyledi: “Ordu’ya ilk defa gelmiş bulunuyoruz. Karadeniz bölgesinde başlayan ilk önemli adımı burada Antrenör Savaş Çakmak’la attık. Sporseverlere Jeet Kune Do’yu tanıttık. Dövüş sanatlarının sembol ismi Bruce Lee’nin dövüş felsefesini anlattık. Bir dahaki Ordu ziyaretimizde biiznillah Jeet Kune Do demonstrasyonu yapmak istiyoruz. Bize gösterilen nazik karşılama, ağırlama ve uğurlamadan çok memnu kaldık. Başta Antrenör Sayın Savaş Çakmak, sevgili öğrencileri ve misafirperver Ordu halkına teşekkür ediyoruz.”

 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Yeşil Düş Vadisi Medicalpark Beykar Davetiyem BasiskeleSanayi
Ekcan YEDİ İKLİM ibrahimoğlu bbs inşaat konak_dr