16 Aralık 2018 Pazar
Öztekin Kaşukci

Doğan, Çoçukluğunun Geçtiği Mahallede

Doğan, Çoçukluğunun Geçtiği Mahallede
Güncel Yazdır

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, mahalle inceleme gezisini Körfez (42 Evler) Mahallesi ile devam etti

Belediye Başkan Yardımcısı Serkan Yeğnidemir, daire müdürleri ve muhtar Oğuz Bayraktar’ın eşlik ettiği inceleme gezisinde Başkan Doğan, çocukluğunun geçtiği Körfez Mahallesi’ndeki komşularıyla özlem giderdi. Körfez Mahallesi’nde cadde ve sokakları tek tek dolaşan, esnafları ziyaret edip hayırlı ve bol kazançlar dileyen Doğan, vatandaşlarla da bol bol sohbet etti.

 

HİZMETE DEVAM

 Başkan Doğan “  42 Evler çocukluğumun geçtiği bende ayrı bir yeri olan bir mahallemiz. Bir zamanlar birlikte çember çevirdiğimiz, çelik çomak, birdirbir, mile ve top oynadığımız arkadaşlarımla sohbet etmek bütün yorgunluğumuzu alıp götürdü. Bütün mahallere olduğu gibi bu mahallemizde de hiçbir ayrım yapmadan hizmetler yapıyoruz. Camisinden,  okuluna kadar desteğimiz bundan sonra da devam edecek” dedi. Doğan, inceleme gezisi sırasında Ali Dikmen Sokak’taki boş alana mahalle meydanı yapılacağı müjdesini de vererek bu konudaki çalışmaların hemen başlayacağını söyledi. Mahalle sakinleri, Başkan Doğan’ı aralarında görmekten duydukları memnuniyeti dile getirerek teşekkür ettiler.

 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
mobesko okşin beçet çolak Ford Medicalpark Yuvacık su Beykar Davetiyem BasiskeleSanayi
Ekcan YEDİ İKLİM konak_dr Gürpınar su ibrahimoğlu