16 Aralık 2018 Pazar
Öztekin Kaşukci

Altınoluk Pastaneleri Bağçeşmede şube açtı

Altınoluk Pastaneleri Bağçeşmede şube açtı
Güncel Yazdır

İbrahim ve Orhan Bıyıklı kardeşlerin ortaklığıyla kurulan Altınoluk Pastaneleri 5. Şubesini İzmit Bağçeşme’de açtı

2010 yılının Ekim ayında İbrahim ve Orhan Bıyıklı kardeşlerin ortaklığıyla kurulan Altınoluk Pastaneleri 5. Şubesini Bağçeşme’de açtı. Yeni şubesinde yeni konseptiyle müşterilerine hizmet edecek olan Altınoluk Bağçeşme Şubesi, ızgara ve kahvaltı sunumlarıyla da menü yelpazesini genişletiyor. Altınoluk Şirketler grubu bünyesinde bulunan Altınoluk Kasaptan temin edilen helal, güvenilir ve sağlıklı etlerle imal edilen ızgara ürünler, en leziz şekilde müşterilerin beğenisine sunuluyor. Altınoluk Pastaneleri 2’si gıda mühendisi olmak üzere toplam 90 personeli ile yeni Bağçeşme Şubesinde ızgara ve kahvaltının yanında kır ve karadeniz pidesi çeşitleri, kol böreği, yaş ve kuru pasta, trileçe, sütlü, şerbetli tatlı çeşitleri ile hizmet verecek.

 

GENİŞ KATILIM

Bağçeşmede yeni konseptiyle kapılarını müşterilerine açan Altınoluk Pastaneleri’nin açılışına Kocaeli CHP Milletvekilli Fatma Hürriyet Kaplan, CHP İl Başkanı Avukat Cengiz Sarıbay, eski CHP milletvekilli Hikmet Erenkaya, CHP İzmit İlçe Başkanı Mehmet Ümit Küçükkaya Saadet Partisi Kocaeli İl Başkan Yardımcısı Zafer Mutlu, Derince İlçe Başkanı Halil Kayın, Kocaeli Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Dekan Yardımcısı Sabri Cora,  Anadolu Aslanları İş Adamları Derneği Kocaeli Başkanı Ömer Faruk Yıldırım, AGD Kocaeli Başkanı Kemal Halıcı ve çok sayıda davetli katılım gösterdi.

 

 

 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
mobesko okşin beçet çolak Ford Medicalpark Yuvacık su Beykar Davetiyem BasiskeleSanayi
Ekcan YEDİ İKLİM konak_dr Gürpınar su ibrahimoğlu