15 Ekim 2018 Pazartesi
Global

Dilovalı AK Kadınlardan dayanışma toplantısı

Dilovalı AK Kadınlardan dayanışma toplantısı
Siyaset Yazdır

AK Parti Dilovası İlçe Kadın Kolları Başkanı Gülay Artut, yönetim kurulu ve üyeler ile “birlik, beraberlik ve dayanışma” toplantısında bir araya geldi

AK Parti Dilovası İlçe Kadın Kolları Başkanlığı tarafından Tavşancıl Sahil Restaurant da gerçekleştirilen yemeğe AK Parti Kocaeli Milletvekili Cemil Yaman, Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, AK Parti Dilovası İlçe Başkanı Osman Akbulut, Eşleri, Gençli Kolları Başkanı Emre Sarıca ve çok sayıda AK Partili Bayanlar katıldı.
 
Düzenlenen yemekli toplantıda, birlik, beraberlik ve kardeşlik mesajları verilirken, ahde vefa örneği de sergilendi. AK Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Gülay Artut, daha önce Kadın Kollarında görev yapan ve emeği geçen tüm partili bayanlara, hizmetlerinden dolayı teşekkür etti.
 
AK Parti Dilovası İlçe Başkanı Osman Akbulut,”Kadın Kollarımızın fedakârca çalışmaları AK Partinin oylarının artışında ki en önemli etken olduğunu çok iyi biliyoruz. Kadın Kollarımız Türkiye’de olduğu gibi Dilovası’nda da tarihin yazılmasına özverili çalışmalarıyla katkıda bulundular. Hepsine çok teşekkür ediyor yeni seçilen yönetim kurulumuza ve kadın kolları başkanımıza başarılar diliyorum” dedi.
 
Her hizmetin önünde ve öncüsü olan AK Kadınlar ile gurur duyduğunu belirten Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar,”Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın açtığı yolda gelinen nokta onur verici. Siyasi, Ticari ve Sosyal hayatta kadın desteği olmadan başarının mümkün değil. Referandum sürecinde yapılan çalışmalarda da en büyük güvencemiz kadın kollarımızda emek veren ablalarımız oldu” dedi.
Başkan Toltar’ın ardından söz alan AK Parti Kocaeli Milletvekili Cemil Yaman, “Bu ülke bizim. Biz vatanımıza sahip çıkıyoruz. İktidarda olduğumuz süre içerisinde ülkemiz önemli bir gelişim gösterdi. Hamdolsun önümüzdeki tüm engelleri kaldırdık. Şimdi yine bir seçim sürecindeyiz. Biz kadın kollarımızın gücünü biliyoruz. Hedefimiz de belli. İnşallah ülkemizi eski günlere geri döndürmeyeceğiz, Yeni Türkiye’ye güçlü bir destek vereceğiz. 2023 hedefine önemli bir katkı sağlayacağız” dedi.
Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Darıca Belediyesi mobesko Ford Yeşil Düş Vadisi Medicalpark Davetiyem
Ekcan YEDİ İKLİM ibrahimoğlu Beykar BasiskeleSanayi konak_dr