18 Ekim 2018 Perşembe

Konak'ta Uzm. Dr. İlker Akpınar hasta kabulüne başladı

Konak'ta Uzm. Dr. İlker Akpınar hasta kabulüne başladı
Sağlık Yazdır

Konak Hastanesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları bölümünde hafta içi her akşam 18.00 -21.00 saatleri arasında hasta kabul edecek

Konak  Hastanesi  hekim kadrosunu ve hizmetlerini güçlendirmeye devam ediyor. Hastanenin hekim kadrosuna yeni bir çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı daha  katıldı. Kocaeli’ nin  tanınmış ve sevilen  hekimlerinden , Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları hekimi Uzm. Dr. İlker Akpınar  Konak  Hastanesi’nde bugünden itibaren hafta içi her gece saat 18.00-21.00 saatleri arasında hasta kabul etmeye başladı.

 

İLKER AKPINAR KİMDİR ?

1989 yılında Samsun GATA Askeri Tıp Fakültesi’nden mezun olan Uzm. Dr. İlker Akpınar ,   1996 yılında GATA Haydarpaşa Eğitim Araştırma Hastanesi’nde  Pediatri ( Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları ) uzmanlığını tamamladı. Hekimlik  hayatı süresince ;   Derince Asker Hastanesi , Özel İlgi Çocuk Polikliniği  ve Özel Taksim Özbek Hastanesi’nde görev yapmış olan Uzm. Dr. İlker Akpınar hafta içi her gece saat 18.00-21.00 saatleri arasında Konak Hastanesi’ nde hasta kabul etmeye başlamıştır.

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Darıca Belediyesi mobesko Ford Yeşil Düş Vadisi Medicalpark Davetiyem
Ekcan YEDİ İKLİM ibrahimoğlu Beykar BasiskeleSanayi konak_dr