18 Ekim 2018 Perşembe

MHP İzmit'te ESG çalışmaları sürüyor

MHP İzmit'te ESG çalışmaları sürüyor
Siyaset Yazdır

Haber

Milliyetçi Hareket Partisi İzmit İlçe Başkanlığı Etkili Sandık Gönüllüsü (ESG) çalışmalarına hızla devam ediyor

Bu kapsamda mahallesindeki tüm okul ve sandıklara ESG atamasını eksiksiz olarak yapmış olan 7 mahalle başkanına İzmit İlçe Başkanlığında düzenlenen bir tören ile başarı plaketi verildi.

 

EKİBİME GÜVENİYORUM
MHP İzmit İlçe başkanı Ahmet Yalçınöz İl Başkanı Aydın Ünlü'ye ilgi ve desteğinden dolayı teşekkür ederek başladığı konuşmasında merkez İzmit ilçe teşkilatı olarak öncü ve örnek olma sorumluluğunu hissederek çalıştıklarını belirterek sözlerine şu şekilde devam etti. “ Teşkilatlardan sorumlu ilçe başkan yardımcım Murat Örnek soyadına yakışır şekilde örnek çalışmalara imza atmaktadır. Kendisine teşekkür ediyorum. Çok kısa sürede çok mesafe alınmış olup İzmit ilçe yarın seçim olacakmış gibi organize olmuş durumdadır. Tüm ESG’lerini belirleyerek listelerini hazırlayan 7 mahalle başkanına bu başarılarından dolayı bir plaket vererek emeklerini karşılıksız bırakmak istemedik. Bizler de MHP olarak bu çalışmaların karşılığını ilk seçimlerde oy artışı olarak alacağımızdan çok eminiz. Emeği geçen tüm partililere teşekkür ediyorum. Ekibime güveniyorum. Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır.”

 

ȘÜPHEM YOK
Ahmet Yalçınöz’ün ardından söz alan MHP İl Başkanı Aydın Ünlü konuşmasında Milliyetçi Hareket Partisine halk nezdinde şu ana kadar hiç görülmemiş bir teveccüh ve ilgi olduğunu belirterek önümüzdeki ilk seçimde bu ilgi ve muhabbetin sandığa mutlaka yansıması gerektiğini vurgulamıştır. Genel başkan Sn. Devlet Bahçeli’nin icraat ve söylemleri ile açtığı yolda biz MHP’lilere düşenin emin adımlarla yürümekten başka bir şey olmadığı açıktır. Yapmamız gereken teşkilatçılığı ile diğer partiler tarafından yıllardır taklit edilen MHP’yi yeniden bu kimliğini ön plana koyarak seçime hazır hale getirmektir. Bunun için her MHP yöneticisi, mahalle başkanı ve sandık görevlisi üzerine düşen görevi yerine getirmelidir. Getirecektir. Bundan hiç şüphem yok.

 

SEÇİM VARMIȘ GİBİ
Bilindiği üzere 3 Aralık 2017 Pazar günü MHP Kocaeli’de bir seçim tatbikatı yapacaktır. Köyler hariç Kocaeli’deki tüm mahalle ve okullarda sanki o an seçim varmış gibi hazır olunacaktır. Her mahalle başkanı kendi mahallesindeki okullarda ESG’leri ve listeleri ile hazır olacak ve MHP İl yönetiminden gelen görevlilere listelerini ve oy tahminlerini teslim edecektir. Listeler il başkanlığında toplanarak tasnif edilecek ve MHP’nin Kocaeli’de ilk seçimde almayı hedeflediği oy miktarı belirlenerek ve genel merkeze raporlanacak. İlk seçimde Kocaeli’de en az 40bin rekor MHP oyu hedeflenmekte.

 

PLAKETLER TAKDİM EDİLDİ
Aydın Ünlü’nün konuşmasına müteakiben plaket törenine geçilmiştir. Sırasıyla ESG çalışmalarını eksiksiz tamamlayan aşağıdaki mahalle başkanlarına plaketleri takdim edilmiştir.

Akçakoca Mah. Başkanı Yakup Güneş 5 sandık

Malta Mah. Başkanı Suat Yetik 13 sandık

Bekirdere Mah. Başkanı Fatih Baykal 17 sandık

Kuruçeşme Kocatepe Mah. Başkanı Kadir Kocatürk 7 sandık

Yeşilova Mah. Başkanı Murat Bir 19 Sandık

Yenişehir Mah. Başkanı A.Samet Debreli 43 sandık

Akpınar TOKİ Mah. Başkanı Aytekin Çilenk 8 sandık

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Darıca Belediyesi mobesko Ford Yeşil Düş Vadisi Medicalpark Davetiyem
Ekcan YEDİ İKLİM ibrahimoğlu Beykar BasiskeleSanayi konak_dr