18 Ekim 2018 Perşembe

Türkkan: Haluk Bey, kısa zamanda yıprandı

Türkkan: Haluk Bey, kısa zamanda yıprandı
Siyaset Yazdır

Haber

İYİ Parti Genel İdare Kurulu üyesi Lütfü Türkkan, Haluk Ulusoy’un uyarılara rağmen yanlışlarda ısrar edince istifa etmek zorunda kaldığını söyledi. Türkkan, “Yeni il başkanı en kısa zamanda atanacaktır” dedi

HALUK BEY YIPRANDI

İYİ Parti GİK üyesi Türkkan, il başkanlığından istifa eden Haluk Ulusoy ile ilgili yaptığı değerlendirmede şöyle konuştu, “Haluk Bey, bizlerinde muvafakatiyle il başkanı atandı. Ama uyarılara rağmen yanlışlar yapmaya devam edince kısa zamanda yıprandı. Sağlık sorunlarını gerekçe göstererek istifa etmek zorunda kaldı. En kısa zamanda yeni il başkanı atanacak”.

 

ULUSOY’UN YANLIŞLARI

MHP’den ayrıldıktan sonra İYİ Parti kuruluş çalışmalarına katılan Türkkan,

il başkanlığından istifa eden Haluk Ulusoy’un yanlışlarını anlatırken, “Bizler geçmişimizle kavga etmek için değil, geleceği kucaklamak için yola çıktık. Böyle bir felsefe i,le hareket eden partinin il başkanının MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile ilgili yaptığı gönderi beni çok rahatsız etti” dedi.

 

MERT VE AVCI OLAYI

İYİ Parti il başkanlığından istifa eden Ulusoy’un istifasında, ilçe başkanlığına yetkisi olmadığı halde Yasemin Mert’i atadığını açıklamasının ve da camiada antipatik bulunan Mehmet Avcı’yı yardımcısı gibi yanından ayırmamasının da etkili olduğunun konuşulduğunun hatırlatılması üzerine Türkkan, “Haluk beyi bu konularda uyardık ama bizi dinlemedi, yanlışlara devam etti” şeklinde konuştu.

 

 

 

 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Darıca Belediyesi mobesko Ford Yeşil Düş Vadisi Medicalpark Davetiyem
Ekcan YEDİ İKLİM ibrahimoğlu Beykar BasiskeleSanayi konak_dr